Łączpol sp. z o.o.

Stanowisko: Projektant systemów teletransmisyjnych oraz sieci IP
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Oferta wygasa: 2024-04-30
Adres kontaktowy: pracuj@laczpol.pl

Łączpol Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1988. Bogate doświadczenie, profesjonalne podejście do zadań oraz wyspecjalizowana kadra sprawiają, że firma może zaoferować bardzo szeroki wachlarz usług na najwyższym, światowym poziomie. Dzięki szybkości, efektywności i rzetelności, firma zdobywa uznanie wśród klientów, w wielu różnych branżach.

Opis stanowiska

Poszukujemy osób z doświadczeniem, ale także kandydatów chcących rozwijać się
w kierunku teletransmisji, jak i technologiach w oparciu o protokół IP.
Kluczowym celem osób zatrudnionych na tym stanowisku jest wsparcie techniczne naszych klientów w utrzymaniu i rozbudowie sieci teleinformatycznych, zapewniając ich działanie na optymalnym poziomie, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów.

Wymagania

•    wykształcenie wyższe, ale również studenci ostatnich lat studiów
•    znajomość języka angielskiego
•    doskonałe umiejętności planowania pracy oraz zdolności analityczne
•     komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
•    solidność i samodzielność przy wykonywaniu obowiązków

W zależności od przypisanego projektu:
•    znajomość technologii transmisyjnych: SDH, PDH, DWDM, CWDM
•    znajomość sieci telekomunikacyjnych w szczególności IP/MPLS

Mile widziane:
•    znajomość rozwiązań związanych ze środowiskiem sieci telekomunikacyjnych
•     znajomość sprzętu teletransmisyjnego jak: Transmode, Ciena, Nortel, Ericsson, Tellabs, Alcatel-Lucent, Nokia
•    doświadczenie w uruchamianiu sprzętów telekomunikacyjnych/sieciowych
•    certyfikaty dostawców teletransmisyjnych/sieciowych
•    praktyczna znajomość sieci telekomunikacyjnych w szczególności IP/MPLS
•    praktyczna znajomość sieci komputerowych i rozwiązań opartych na technologii IP

Oferujemy

•    udział w międzynarodowych projektach
•    możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
•    bardzo dobre warunki zatrudnienia

Oferty pracy

dostawca/serwisant

Oferta wygasa: 2024-04-30Reprint jest firmą, zapewniającą profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu urządzeń drukujących i kompleksową obsługę w dostarczaniu materiałów eksploatacyjnych do drukarek....

Sortowanie detali produkcyjnych

Oferta wygasa: 2031-07-20TMR Plastics jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm produkujących metodą wtrysku techniczne detale z tworzyw sztucznych. Spółka specjalizuje się w pełnym procesie produkcji precyzyjnych elementów – od koncepcji do końcowej dosta...

Tłumacz

Oferta wygasa: 2099-12-12Chcesz pracować jako tłumacz, ale wolisz to robić „z domu”? To fantastycznie!Jeśli chcesz na własnej skórze doświadczyć pracy tłumacza naukowego języka niemieckiego, to dobrze trafiłeś!Poszukujemy praktykantów z całej Polski.Zainteresowany?Wypełnij formula...

bud G, pok. G001
tel. (52) 567-00-62
e-mail: bk
@byd.pl