Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Współpraca

Pracodawco,

Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy przygotowało dla Ciebie pakiet usług, dzięki którym będziesz mógł znaleźć pracowników, stażystów i wolontariuszy, zarówno do pracy stałej, jak i tymczasowej. Biuro Karier WSG pomaga pracodawcom m.in. poprzez:

Pośrednictwo Pracy
Wystarczy wypełnić formularz „zgłoszenia wolnego miejsca pracy”, a my umieścimy informacje o ofercie na stronie internetowej, wyślemy do blisko 7500tys. studentów przez ISAPS (wewnętrzny system informowania),  rozmieścimy ogłoszenia na tablicach informacyjnych na terenie uczelni. Jeżeli będzie potrzeba możemy dokonać wstępnej selekcji kandydatów.

Program „Rozmowy z Pracodawcą”
Organizujemy spotkania pracodawców z naszymi studentami oraz prezentację firmy na terenie Uczelni. Nasza oferta obejmuje:
-    zorganizowanie spotkania informacyjnego,
-    wynajęcie sali wykładowej,
-    udostępnienie sprzętu audiowizualnego,
-    promocje spotkania wśród studentów.

Staże zawodowe
Jest dla nas niezwykle istotne, aby nasi studenci mieli okazję wykorzystać wiedzę teoretyczną w praktyce. Dlatego promujemy ideę staży zawodowych, podczas których studenci zdobywają pierwsze doświadczenie, mają szansę brać udział w różnego rodzaju projektach i szkoleniach a Państwo mają okazję sprawdzić umiejętności, predyspozycje i zaangażowanie naszych studentów i absolwentów. 

Baza CV
Na naszej stronie internetowej udostępniamy Pracodawcom CV osób poszukujących pracy. Aby otrzymać hasło dostępu należy skontaktować się z Biurem Karier: biurokarier@byd.pl oraz przesłać "formularz rejestracji pracodawcy".

Targi Pracy
Jedną z ważniejszych inicjatyw w ciągu roku akademickiego są „Targi Pracy”. W ramach Porozumienia Bydgoskich Biur Karier organizowane są zawsze w październiku „Targi Pracy i Promocji Pracodawców - OFFERTY”. Podczas Targów prezentowane są oferty pracy, praktyk i staży krajowych firm oferujących pracę w kraju i za granicą. W czasie targów odbywają się liczne wykłady i warsztaty oraz prezentacje firm. Targi mają na celu promowanie studentów i absolwentów bydgoskich uczelni jak również promowanie przedsiębiorczości i mobilności pracowników w zjednoczonej Europie. W tym celu studenci i absolwenci będą mogli zapoznać się z zasadami podejmowania pracy na terenie Polski i Unii Europejskiej oraz dokumentowania swoich kwalifikacji i kompetencji. Strona Porozumienia i Targów: www.offerty.byd.pl

Program "Dobry Pracodawca"
To wyjątkowa oferta ponieważ jej beneficjentami są zarówno pracownicy jak i pracodawcy. Kandydat na studia podyplomowe daje swojemu pracodawcy szansę zastosowania doskonałego narzędzia motywacyjnego i lojalnościowego. Pracodawca natomiast, podnosząc kwalifikacje pracownika, dba o swoją Firmę i Klientów. Niestety nie dla wszystkich jest to oczywiste. Wybierając naszą ofertę wstępują Państwo do grona pracodawców o szerokich horyzontach i perspektywicznym myśleniu. Głęboka świadomość rynku, profesjonalne podejście do zarządzania i marketingu oraz intuicja pozwolą Państwu na dokonanie wyboru tego programu.

Kryteria:
- pracodawca opłaca 50% czesnego swojego pracownika przez cały czas trwania studiów podyplomowych.

Pakiet korzyści dla pracodawcy:
- 20% zniżki na studia podyplomowe - dla pracowników firmy, na cały okres finansowania nauki pracownika na studiach podyplomowych,
- współpraca promocyjna - prezentacja usług na terenie WSG - należy uzgodnić wcześniej treść ogłoszeń,
- możliwość korzystania z usług Centrum Analiz Społecznych i Rynkowych CASiR (badania, ekspertyzy) na preferencyjnych warunkach.

 Więcej informacji na temat programu Dobry Pracodawca znajdziesz na stronie Studiów Podyplomowych WSG www.podyplomowe.wsg.byd.pl

 

Oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży internetowej na rynku niemieckim

Oferta wygasa: 2018-09-20Porozumiewasz się po niemiecku tak samo dobrze, jak po polsku, a może nawet lepiej?Jesteś osobą, która czerpie przyjemność i energię z kontaktu z ludźmi?Nie boisz się złapać za słuchawkę i wykonać telefon? Edytowanie tekstu i tłumaczenie nie jest dla Ciebie czarną magią?...

Osoba sprzątająca

Oferta wygasa: 2018-08-31 Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. – Agencja zatrudnienia (nr cert.13953) – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta –firmy zajmującej się usługami porządkowo-czystościowymi poszukuje osoby sprzątającej w Bydgoszczy.Lokalizacja: Osiedle Leśn...

PRAKTYKANT W DZIALE ROZWOJU PRODUKTÓW

Oferta wygasa: 2018-09-02BKT Elektronik Sp. z o.o. jest wiodącym europejskim producentem i dostawcą komponentów do budowy sieci teleinformatycznych oferującym również usługi produkcyjne w zakresie konfekcji złączy i wiązek kablowych, montażu szaf sterowniczych oraz montażu podzespołów dla prz...
OffertyTablica Korzyścituba wsg bydgoszczKursy i SzkoleniaPrzedszkolePTEE-marketingOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKBaf kursbaf masterStudiujesz Zyskujesz

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

PROJEKT ABK

Rozwój Akademickiego Biura Karier Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 1 stycznia 2018 r. rozpoczęliśmy realizacje projektu pn. „Rozwój Akademickiego Biura Karier Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy”.

W ramach projektu zrealizowane zostaną zadania mające na celu wzmocnienie struktury Akademickiego Biura Karier oraz zwiększenie liczby i dostępności usług, które ABK oferuje studentom. Założenia projektu pozwolą m.in. na: sfinansowanie udziału pracowników ABK w szkoleniach kompetencyjnych, zatrudnienie nowego pracownika ABK oraz zakup narzędzia do diagnozy kompetencji studentów. Ponadto, studenci Wyższej Szkoły  Gospodarki w Bydgoszczy skorzystać mogli będą z takich form wsparcia jak: diagnoza kompetencji, poradnictwo zawodowe, coaching, mentoring oraz monitoring karier zawodowych.

Przedsięwzięcie jest dofinansowane w ramach Programu Akademickie Biura Karier, Konkurs nr POWR.03.01.00-IP.08-00-ABK/17 na projekty dotyczące wspierania świadczenia wysokiej jakości usług przez Akademickie Biura Karier wspomagające studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś. Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie: 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym).

Szczegółowych informacji dot. Projektu udziela Akademickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, 
e-mail: biurokarier@byd.pl, tel.: (052) 567-07-20.

Termin realizacji: 01.01.2018 r. - 31.12.2019 r.

Całkowita wartość projektu:  356 973,50 zł

Wysokość dofinansowania: 323 429,37 zł