Oferty pracy

IDEA commerce S.A.

Stanowisko: Specjalista ds. IT - informatyk
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2022-01-13
Oferta wygasa: 2022-02-25
Adres kontaktowy: magdalena.sliz@idea-commerce.com

Rozwijamy firmy, tworząc najlepsze rozwiązania dla e-commerce.

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy codziennie dążą do udoskonalania, za pomocą technologii, biznesów naszych klientów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko - Specjalista ds. IT - informatyk

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • monitorowanie i konfigurowanie infrastruktury sieciowej, serwerów, usług i aplikacji,
  • wspieranie użytkowników w zakresie obsługi informatycznej m.in. instalacja systemów operacyjnych, instalacja programów, przenoszenie danych, nadawanie uprawnień,
  • instalacja oraz konfiguracja komputerów Windows oraz Mac,
  • konfiguracja office 365,
  • zapewnianie sprawnego działania sprzętu komputerowego i oprogramowania, w tym wykonywanie przeglądów,
  • tworzenie i uaktualnianie dokumentacji,
  • inwentaryzacja sprzętu,
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • bardzo dobrej znajomość sprzętu komputerowego, środowiska Microsoft Office 365 oraz sieci komputerowych,
  • znajomość obsługi urządzeń cicso oraz mikrotik,
  • umiejętność zarabiania kabli RJ45 oraz instalacji gniazdek sieciowych,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 4500 - 6000 zł brutto,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę przy wykorzystywaniu najnowocześniejszej technologii informatycznej.

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Oferta wygasa: 2022-02-19Pole wymagane...

koordynator ds. technicznych

Oferta wygasa: 2022-03-31Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią aptek, do swojego zespołu poszkujemy osoby na stanowisko koordynatora ds. technicznych...

Specjalista ds. IT - informatyk

Oferta wygasa: 2022-02-25Rozwijamy firmy, tworząc najlepsze rozwiązania dla e-commerce.Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy codziennie dążą do udoskonalania, za pomocą technologii, biznesów naszych klientów.Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na st...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G001
tel. (52) 567-00-62
e-mail: bk
@byd.pl