Oferty pracy

Job Agenten Anna Schimizek

Stanowisko: Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Berlin / zagranica
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2019-10-06
Oferta wygasa: 2019-12-30
Adres kontaktowy: biuro@job-agenten.de

SZUKAMY FIZJOTERAPEUTÓW DO PRACY Berlinie!

Opis stanowiska

DLACZEGO MY?

- Zapewniamy szkolenia zawodowe w miejscu pracy, ale również wysokie wsparcie finansowe na dodatkowe szkolenia i zdobywanie nowych certyfikatów zawodowych

- Zapewniamy współpracę z asystentem zespołu, który wspiera Cię w procesach organizacyjnych

- Dodatkowe bonusy, takie jak premia lojalnościowa w zależności od okresu zatrudnienia

- Umowę na czas nieokreślony z 6-miesiecznym okresem próbnym

- Zróżnicowane przeprowadzanie terapii  z urządzeniami  wspomaganymi  komputerowo

- Wynagrodzenie dla początkujących w zawodzie fizjoterapeutów to  2 500,- €

- Przeprowadzenie procesu nostryfikującego

- Pracę w zespole razem z polskimi fizjoterapeutami

- Pomoc w poszukiwaniu mieszkania oraz procesach rejestracyjnych.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe, znajomość języka niemieckiego.