Oferty pracy

Inotis Centrum Likwidacji Szkód

Stanowisko: Asystent Likwidatora Szkód
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Praktyka
Data dodania oferty 2019-04-02
Oferta wygasa: 2025-10-01
Adres kontaktowy: praca@inotis.pl

Dzień dobry,

Zapraszamy do odbycia stazy, praktyk, pracy tymczasowej w charakterze Asystenta Likwidatora Szkód. Nasza firma pracuje dla wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce w zakresie obsługi szkód na budynkach, ruchomościach oraz wszelkich pojazdach. Współpraca jest możliwa w różnym okresie oraz w elastycznym grafiku godzinowym.

Opis stanowiska

Praca polega na pomocy Likwidatorowi w zakresie:

1. przygotowywania pism dotyczących szkody

2. kontaktu ze stronami - Poszkodowany, Sprawca, Towarzystwo Ubezpieczeniowe,
   Sądy, Policja, Spółdzielnie

3. wykonywania prostych kalkulacji wartości szkody w oparciu o wewnętrze systemy lub systemy eksperckie np. Norma Pro

Wymagania

1. podstawowa wiedza w zakresie budownictwa lub maszyn lub pojazdów

2. sumienność w wykonywanych zadaniach

3. chęć uczenia się

Oferujemy

1. możliwość zdobycia praktycznej wiedzy

2. współpracę z ekspertami z rynku ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód

3. elastyczne godziny pracy

4. wynagrodzenie uzależnione od formy stażu / praktyki / pracy tymczasowej

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30JOB Guide Listopad 2019Fizjoterapia/Niemcy...

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydata na w/w stanowisko.Osoby zainteresowane ...

Operator maszyn

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o – Drukarnia prasowa działająca na rynku od 20-lat, należąca do Grupy Wydawniczej Polska Press. W ofercie firmy znajdują się druki gazet na trzech nowoczesnych maszynach drukujących w kolorze MAN UNISET wraz z liniami technologicznymi FERAG do insertowania wkłade...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
biurokarier@byd.pl