Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Aktualności

WUP - NABÓR STUDENTÓW DO PRACY W NIEMCZECH W WAKACJE - DO 15.03.
23.01.2015

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu informuje:
w dniach od 20 stycznia do 13 marca 2015 r. będą prowadzone zapisy studentów zainteresowanych podjęciem pracy wakacyjnej w Niemczech.

O zatrudnienie wakacyjne mogą ubiegać się studenci  szkół wyższych studiów dziennych, wieczorowych i zaocznych (w tym studenci ostatniego roku studiów, którzy na dzień 30.09.2015 będą posiadali status studenta, zamieszkujący lub uczący się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, spełniający następujące warunki:
• Wiek od 18
• Gotowość do pracy przez co najmniej dwa miesiące w okresie wakacji.


JUŻ JUTRO! - POLSKA ATRAKCYJNA - PRACA PRZY PROJEKCIE UNIJNYM - SPOTKANIE 22.01.2015 - WSG
21.01.2015

Zostań częścią zespołu PolskaAtrakcyjna.pl pracuj z nami przy projekcie unijnym.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, w związku z tym, poszukujemy młodych, aktywnych ludzi posiadających otwarty umysł i chęci do pracy.

Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne 22.01.2014!
MIEJSCE: Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Naruszewicza 11, budynek K, aula K1. Godz. 13.45

Oferujemy:
1. Pracę zdalną, elastyczne godziny pracy, umowę zlecenie.
2. Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od efektywności, programowane wynagrodzenie to ok. 1800 zł.
3. Pracę, którą można pochwalić się w CV – realizacje projektu unijnego związanego z promocją turystyki i rekreacji w Polsce.


JESTEŚ/BYŁEŚ NAUCZYCIELEM? WEŹ UDZIAŁ W PROJEKCIE I ZAŁÓŻ WŁASNĄ FIRMĘ!
21.01.2015

Centrum Przedsiębiorczości Studenckiej informuje o rozpoczęciu rekrutacji NA ŚCIEŻKĘ DOTACYJNĄ – WŁASNA FIRMA w ramach projektu  „Nowa ścieżka kariery – program aktywizacji zawodowej nauczycieli i pracowników instytucji sektora oświaty” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej realizowanego przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy.

Osobom zainteresowanym  założeniem działalności gospodarczej w ramach projektu oferujemy:
- bezzwrotną dotację do 40.000,00 zł
- podstawowe wsparcie pomostowe do 1400,00 zł miesięcznie ( przez pierwsze 6 miesięcy działalności firmy).


11.02.2015 - REKRUTACJA NA PŁATNE PRAKTYKI DO WŁOCH
21.01.2015

W dniu 11.02.2015 w Wyższej Szkole Gospodarki odbędzie się spotkanie informacyjne oraz rekrutacyjne dotyczące płatnych praktyk we Włoszech na Campingu Tiber w Rzymie, Campingu Colleverde w Sienie i Campingu Boschetto di Piemma w San Gimignano.

Oferta (trzymiesięczna praktyka w barze, restauracji i recepcji) skierowana jest do uczniów szkół średnich (warunek ukończenia 18 r.ż.), studentów i absolwentów wszystkich kierunków posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Praktyka przeznaczona jest dla osób z UE.


STUDENCKIE FORUM BUSINESS CENTRE CLUB - 24.01. - "KOBIETA ZE SMAKIEM NA BIZNES"
19.01.2015

Studenckie Forum Business Centre Club ma zaszczyt zaprosić wszystkie panie na III spotkanie w ramach projektu  „Przedsiębiorcza Kobieta”.
 
„Kobieta ze smakiem na biznes”  
24 stycznia, godz. 10.00 – 15.00
siedziba firmy ECD Consilis, ul. Kościuszki 27B/8, Bydgoszcz
(nad Hurtownią PAAK)


Oferty pracy

Programista Backend Developer

Oferta wygasa: 2015-02-28RemiVision zajmuje się tworzeniem gier społecznościowych na platformę Facebook.com.RemiVision posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu gier, które zdobyła przy bliskiej współpracy z firmą King - jednego z największych na świecie producentów gier społecznościowyc...

Asystent/-ka Program Managera

Oferta wygasa: 2015-02-28iQor w Bydgoszczy to jedno z największych centr serwisowych Europy. Zajmujemy się naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną sprzętu elektronicznego. Na chwilę obecną zatrudniamy ponad 1300 osób.iQor jest światowym dostawcą kompleksowych usług dla biznesu. Na chwilę obecną zatrudni...

Sekretarka/Asystentka

Oferta wygasa: 2015-01-29Misją Instytutu Doskonalenia Organizacji jest stworzenie prestiżowej międzynarodowej platformy współpracy opartej na idei zarządzania przez jakość....
OffertyTablica Korzyścituba wsg bydgoszczKursy i SzkoleniaPrzedszkolePTEAkademia

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

KONTAKT

Biuro Karier Bud G, pok. G22
ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
tel. (0 52) 567 00 62
e-mail: biurokarier@byd.pl