Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Aktualności

WARSZTATY - BUDOWANIE RELACJI Z KLIENTEM ZEWNĘTRZNYM I WEWNĘTRZNYM - CEiPM
31.10.2014

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza studentów na bezpłatne zajęcia z zakresu obsługi klienta 6 i 7 listopada 2014, w godz. 15.00-18.00, ćwiczenia prowadzi wykwalifikowany trener Pani Agnieszka Matuszak, wolontariusz CEiPM.

Budowanie relacji z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym

Studiujesz? Myślisz o swojej przyszłej pracy zawodowej? Będziesz pracować w biurze, dziale usługowym, marketingowym czy PR? Wszędzie spodziewaj się bezpośredniego kontaktu z Klientem. Będziesz odpowiadał za zrealizowanie jego potrzeb. Jest to wyzwanie, ponieważ Klient często sam nie wie, co chce. Potrzebuje Ciebie, aby uzyskać profesjonalną pomoc i usługę. W przeciwnym wypadku wycofuje się lub reaguje agresją.


SZKOLENIE PZU - DNI OTWARTEGO BIZNESU
31.10.2014

Skorzystaj z wiedzy ekspertów PZU podczas Dni Otwartego Biznesu w dniach 1-5 grudnia w PZU Tower. Organizatorzy pokrywają koszty dojazdu!
Poznaj kulisy i specyfikę pracy w wybranym obszarze biznesu (Inwestycje, Marketing, Projekty IT, Sprzedaż lub Zarządzanie strategiczne i projekty). Zmierz się z realnym case study.
Więcej informacji na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/798602180198006/?fref=ts

Oraz stronie internetowej:
https://www.pzu.pl/dni-otwartego-biznesu


BADANIE ABSOLWENTÓW 2013 - I i II STOPIEŃ TURYSTYKI I REKREACJI
31.10.2014

Szanowna Absolwentko/Szanowny Absolwencie!
Zwracam się z uprzejmą prośbą o udział w badaniu absolwentów, którzy w 2013 roku ukończyli studia I lub II stopnia na kierunkach Turystyka i/lub Rekreacja.

Projekt realizuje firma badawcza Activ Group na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki. To już czwarta edycja badania „Losy absolwentów szkół i uczelni kształcących kadry dla turystyki”, a jego realizacja możliwa będzie jedynie dzięki Pani/Pana pomocy.

Rozwój sektora turystycznego w Polsce jest w ogromnej mierze zależny od jakości i efektywności kształcenia w obszarze turystyki. Aby kształcenie to było w jak największym stopniu dostosowane do warunków rynku pracy i potrzeb młodych ludzi, konieczne jest poznanie opinii absolwentów uczelni, którzy kształcili się na kierunkach związanych z turystyką.

Aby wyświetlić ankietę należy kliknąć poniższy link lub skopiować go do paska przeglądarki, uruchomić ankietę i przechodzić do kolejnych pytań.

Link: http://badanie-absolwentow-ksztalcacych-kadry-dla-turystyki.badanie.net


GALERIA TARGÓW PRACY I PROMOCJI PRACODAWCÓW OFFerty 2014
28.10.2014

Tegoroczne Targi odbyły się 23.10.2014 r. w godz. 10.00 - 15.00, w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka w Bydgoszczy. W targach wzięło udział ok. 60 wystawców.

Targi odwiedzili uczniowie szkół średnich, studenci uczelni wyższych, absolwenci uczelni wyższych, osoby poszukujące pracy.

Statuetka Najlepszego Wystawcy Targów Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2014 przyznawana przez samych odwiedzających trafiła w ręce BGT Bydgoskiej Grupy Telemarketingowej.

Zapraszamy do odwiedzenia Galerii zdjęć z wydarzenia: GALERIA
Więcej informacji na stronie www.offerty.byd.pl


Kompendium Magazynu SEMESTR - JESIENNE WYDANIE SEMESTRU
27.10.2014

Ukazało się specjalne Kompendium Magazynu SEMESTR poświęcone pracy, praktykom i stażom dla studentów: http://issuu.com/semestr/docs/jesien_2014

Na blisko siedemdziesięciu stronach znaleźć można informacje o pracy i stażach we wszystkich najważniejszych branżach: począwszy od inżynieryjnej, poprzez IT, marketing, finanse, handel, konsulting, audyt, Centra Usług BPO/SSC, na językach obcych i branży FMCG oraz odzieżowej kończąc.
Każdemu działowi towarzyszą oferty zatrudnienia firm z danej branży.


Oferty pracy

REFERENT DS. FINANSOWYCH

Oferta wygasa: 2014-11-30Oferta stażu skierowana do osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy....

Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej SEM

Oferta wygasa: 2014-11-05Firma o ugruntowanej pozycji na rynku szuka Specjalistów ds. Sprzedaży telefonicznej SEM...

Audytor/Ankieter

Oferta wygasa: 2014-11-29Firma ABC Research & Software istnieje na rynku od 2004. Obszar jej działalności skupiony jest na obsłudze sieci handlowych w zakresie badań konsumenckich (research) i rozwiązań informatycznych (software)....
OffertyTablica Korzyścituba wsg bydgoszczKursy i SzkoleniaPrzedszkolePTEAkademia

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

KONTAKT

Biuro Karier Bud G, pok. G22
ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
tel. (0 52) 567 00 62
e-mail: biurokarier@byd.pl