Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Kalendarz targów pracy na Employear.com

Targi pracy są wydarzeniem szczególnie cenionym przez osoby poszukujące pracy, a także chcące podnieść swoje kwalifikacje. Jest to świetna okazja do rozeznania się w lokalnym rynku pracy oraz zapoznania się z aktualnymi ofertami praktyk, staży, a przede wszystkim pracy. Coraz częściej są one organizowane przez uczelnie wyższe, aby ułatwić start na rynku pracy swoim studentom oraz absolwentom. Organizatorzy zapewniają również uczestnikom fachowe doradztwo zawodowe, dzięki czemu zagadnienia związane z CV czy rozmową kwalifikacyjną przestaną być przykrą zmorą.

Zachęcamy do śledzenia interaktywnego kalendarza targów pracy serwisu Employear.com. Wystarczy skorzystać z dostępnych filtrów, aby wyszukać interesujące wydarzenia i być z nimi na bieżąco.

Zdecydowanie warto brać udział w targach pracy!

Zapraszamy do śledzenia kalendarza Employear.com, który można znaleźć pod adresem:

https://www.employear.com/wydarzenia

Oferty pracy

Redaktor portalu turystycznego - praktyki zdalne

Oferta wygasa: 2020-02-28Zapraszamy studentów i absolwentów kierunków związanych z geografią, turystyką, kulturoznawstwem, biologią, historią, dziennikarstwem, polonistyką oraz innych do odbycia bezpłatnych praktyk studenckich w portalu turystycznym tropster.plStanowisko: Praktykant na stanowisku...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30JOB Guide Listopad 2019Fizjoterapia/Niemcy...

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydata na w/w stanowisko.Osoby zainteresowane ...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl