Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

MOBILNA ŁÓDŹ W BYDGOSZCZY

Wyjątkowa kampania informacyjna Miasta Łodzi, przemierzająca Polskę pod hasłem „Mobilna Łódź”, przyjeżdża do Bydgoszczy. Spędzi na Wyspie Młyńskiej dwa dni – 24 i 25 października. Bydgoszcz jest jednym z ostatnich przystanków na trasie Kampanii, która podróżuje od 10 sierpnia br. i już odwiedziła takie miasta jak Gdańsk, Gdynia, Częstochowa, Kielce, Warszawa i Białystok. W sierpniu i wrześniu Mobilna Łódź przejechała 3,5 tysiąca kilometrów, a odwiedziło ją ok. 7 tysięcy osób. W sumie do końca października Kampania ma zatrzymać się w 30 miastach.

Wyjątkowość Kampanii wynika z nowatorskiej formy komunikacji, pozwalającej na atrakcyjny i bezpośredni kontakt z odbiorcą. Mobilna Łódź to specjalny pojazd, który na miejscu stacjonowania powiększa swoją kubaturę, tworząc przestronne, nowoczesne i wygodne wnętrze wyposażone w urządzenia multimedialne. Można na nich samodzielnie szukać interesujących informacji. Zakres tematów jest szeroki, ponieważ Kampania ma przekazać możliwie całościowy obraz Łodzi – jej historię, atrakcje oraz perspektywy rozwoju. Ale też informuje o możliwości podjęcia pracy w Łodzi, gdzie zapotrzebowanie na nowych pracowników w różnych branżach jest ogromne.

Wnętrze jest przygotowane do organizacji spotkań, minikonferencji czy warsztatów tematycznych. A tych jest sporo. Przedstawiciele firm, które są ważnymi pracodawcami w Łodzi, opowiadają o możliwościach podjęcia u nich pracy i rozwoju branży, w której działają.

Wyróżnikiem Kampanii Mobilna Łódź jest też jej symbol - Jednorożec, magiczne zwierzę, które powoli staje się symbolem samej Łodzi. W krajobrazie miasta Jednorożec pojawił się niedawno, trochę jako żart, jednak został oswojony i zaakceptowanych przez mieszkańców. Ponieważ Łódź pragnie się pokazać jako miasto dynamiczne, niekonwencjonalne, odważne i oferujące szeroki wachlarz wielu możliwości, Jednorożec w charakterze wizytówki Kampanii i Łodzi spisuje się doskonale.

Pojazd dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wyposażono go w windę dla osób o ograniczonych zdolnościach ruchowych, pętlę indukcyjną dla osób niedosłyszących, możliwość skorzystania z usług tłumacza migowego online, a także opisy atrakcji w języku Braille`a.

Oferty pracy

Inżynier Sprzedaży (kleje przemysłowe, uszczelniacze, powłoki) - nr ref. 9847

Oferta wygasa: 2018-12-14Opis pracodawcy:Klient Banku Danych o Inżynierach - światowy lider rynku klejów, uszczelniania i konserwacji podłoża.Zainteresowanych prosimy o aplikowanie na ofertę poprzez stronę www.bdi.com.pl. Powierzone nam dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rek...

Future Female Leader in Product Supply

Oferta wygasa: 2018-12-21Klient Banku Danych o Inżynierach - firma Procter & Gamble...

Asystent/-ka w dziale sprzedaży krajowej

Oferta wygasa: 2019-01-31Firma Moto Budrex Sp. z o.o. działa w branży oponiarskiej od ponad 25 lat. Współpracujemy z największymi koncernami oponiarskimi na świecie: Michelin, Bridgestone, Continental, Goodyear. W chwili obecnej jesteśmy jednym z liderów na rynku hurtowej sprzedaży opon....
OffertyTablica Korzyścituba wsg bydgoszczKursy i SzkoleniaPrzedszkolePTEE-marketingOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKBaf kursbaf masterStudiujesz Zyskujesz

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl