Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Akademia in.europa. Trwa rekrutacja!

Instytut in.europa i POLITYKA zapraszają do udziału w trzeciej edycji Akademii In.Europa

Akademia In.Europa to doskonałe miejsce do poszerzenia wiedzy o procesach, które na naszych oczach dzieją się w Unii Europejskiej. Oferujemy współpracę z doświadczonymi analitykami w zróżnicowanym gronie uczestników. To okazja do rozmowy z politykami, urzędnikami i dziennikarzami o przyszłości Europy. 

Charakterystyka kandydatów:

Młodzi Europejczycy ciekawi świata. Zaangażowani. Z różnych środowisk i o różnych poglądach.

Szukamy osób, które swoją przyszłość chciałyby związać z polityką, ruchami społecznymi, organizacjami pozarządowymi, szeroko pojętą aktywnością społeczno-polityczną.

Akademia In.Europa to miejsce rozmowy z ciekawymi ludźmi o przyszłości Europy i Polski w Europie. To także możliwość zdobycia doświadczenia w pisaniu analiz i krótkich form na tematy europejskie.

Akademia In.Europa skierowana jest do studentów, absolwentów, działaczy organizacji pozarządowych, partii politycznych i ruchów społecznych oraz wszystkich zainteresowanych Unią Europejską.

Projekt skierowany jest do osób w wieku 18-30 lat (w wyjątkowych przypadkach dopuszczamy przesunięcie wyższej i niższej granicy wieku).

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

  • zainteresowania polityką krajową i europejską, ruchami społecznymi, aktywizmem
  • chęci rozwijania umiejętności analitycznych i wspierania misji proeuropejskiej
  • znajomości języka angielskiego
  • deklaracji uczestnictwa we wszystkich spotkaniach Akademii
  • zaangażowania w inicjatywy in.europa i jej partnerów

Terminy:

Akademia In.Europa trwa od października 2018 do stycznia 2019 roku.

Spotkania odbywają się mniej więcej co dwa tygodnie w siedzibie tygodnika POLITYKA, przy ul. Słupeckiej w Warszawie.

Proces rekrutacji:

I etap: należy wypełnić formularz do 30 września 2018 roku, który znajduje się tutaj: https://goo.gl/forms/C4DR2aqDseb3WYCs1

II etap: rozmowa kwalifikacyjna, która odbędzie się na początku października w Warszawie. Czas rozmowy to 15-20 minut. Kandydaci sami pokrywają koszt dojazdów.

Instytut in.europa zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt:

Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową: in@ineuropa.pl

www.ineuropa.pl

Oferty pracy

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl