Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Alfa School - bezpłatne warsztaty dla twórców innowacyjnych projektów

Już 13 i 14 grudnia odbędą się kolejne z cyklu Alfa School - bezpłatne warsztaty dla twórców innowacyjnych projektów. Szósta edycja spotkania dotyczącego komercjalizacji odbędzie się w Poznaniu w przestrzeni Plus Jeden.

Alfa School to doskonała okazja dla osób chcących skomercjalizować swoje projekty do spotkania się z praktykami biznesu oraz skorzystania z ich wiedzy i doświadczenia. To również nieoceniony networking z mentorami i przedstawicielami ze świata VC oraz możliwość pozyskania inwestycji z funduszy skupionych wokół programu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju - BRIdge Alfa.

Podczas warsztatów pracujemy nad modelem biznesowym, relacjami z inwestorem, prawnymi aspektami implementacji wyników prac i IP oraz sposobami komunikacji i prezentowania (pitching) swoich projektów. Dla zainteresowanych w ramach spotkania, możliwa jest też rozmowa - tzw. speed dating - z inwestorami z funduszy Venture Capital.

Szczegóły oraz zgłoszenia na stronie: http://alfa.ac/alfa-school/

 

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-31Fizjoterapeuta – oferta pracyMiejsce pracy : Neuburg koło Ingolstadt/BayernPrzychodnia fizjoterapeutyczna....

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-12Oferta pracy dla Fizjoterapeuty.Fizjoterapeuta praca w Wolfsburgu ....

Młodszy Kontroler Jakości

Oferta wygasa: 2020-02-29Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowa...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl