Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Zacznij pracę w PKO BP!

Drogi Studencie/Absolwencie spróbuj swoich sił i zacznij pracę w PKO BP jako aystent wdrożenia. Do Twoich zadań należeć będzie przeprowadzanie wizyt weryfikacyjnych/informacyjnych w oddziałach Banku oraz przekazywanie doradcom informacji zwrotnych po przeprowadzonej wizycie. Twoją misją będzie propagowanie wśród doradców najlepszych praktyk w obsłudze Klientów. Będziesz starannie dokumentował to, co wymaga poprawienia lub dodatkowej pracy. Dlatego do Twoich obowiązków należeć będzie wyszczególnienie i docenienie dobrych elementów obsługi klienta oraz udzielanie instruktaży, w jaki sposób doradca ma rozwijać relacje z Klientami.

Bank PKO BP na stanowisku asystenta wdrożenia oczekuje od Ciebie komunikatywności, spostrzegawczości, wysokiej kultury osobistej, umiejętności kontrolowania emocji praz umiejętności jasnego wyrażania własnych myśli i opinii. 

Jeśli zatem spełniasz powyższe wymagania aplikuj na stanowisko wysyłać swoje dokumenty aplikacyjne na adres rekrutacja@pkobp.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: Nr ref.: BYD/367/05/2017.

Czeka na Ciebie:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa zlecenie
  • szkolenia przygotowujące do pracy
  • miła i sympatyczna atmosfera pracy
  • zagwarantowany dojazd do Oddziałów z siedziby Regionu

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś :) 

 

 

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30JOB Guide Listopad 2019Fizjoterapia/Niemcy...

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydata na w/w stanowisko.Osoby zainteresowane ...

Operator maszyn

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o – Drukarnia prasowa działająca na rynku od 20-lat, należąca do Grupy Wydawniczej Polska Press. W ofercie firmy znajdują się druki gazet na trzech nowoczesnych maszynach drukujących w kolorze MAN UNISET wraz z liniami technologicznymi FERAG do insertowania wkłade...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl