Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Martyna Musiałowska

Martyna Musiałowska
Absolwentka Wychowania Fizycznego (I stopnień - 2013), studentka Turystyki i Rekreacji (II stopnień)

"Na studiach licencjackich studiowałam Wychowanie Fizyczne. Ukończyłam dwie specjalności: Sporty Walki, Ochrona Osób I Mienia oraz Ratownictwo i Sporty Wodne. Obecnie kontynuuję naukę na II roku studiów magisterskich w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego na kierunku wychowanie fizyczne (specjalność trenerska z zakresu piłki siatkowej), na II roku studiów magisterskich w WSG na kierunku Turystyka i Rekreacja (obszar menadżer sportu) oraz na II roku studiów podyplomowych Zarządzanie Bezpieczeństwem w Sporcie.

Od dziecka interesowałam się sportem, najpierw przede wszystkim siatkówką, potem moją pasją stały się sporty walki, stąd wybór pierwszej specjalności.  Podczas studiów odkryłam w sobie pasję do sportów wodnych, która jak się później okazało bardzo wpłynęła na moje dalsze życie.

Podczas studiów angażowałam się w dużą liczbę przedsięwzięć realizowanych przez Instytut Zdrowia i Kultury Fizycznej. Były to różnorodne działania począwszy od prowadzenia w ramach wolontariatu zajęć ruchowych dla dzieci, a skończywszy na pomocy w organizacji Międzynarodowych Konferencji Naukowych. Starałam się również brać czynny udział w wydarzeniach związanych ze sportem osób niepełnosprawnych, byłam m.in. wolontariuszką podczas Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych. Przez cały okres trwania studiów byłam też członkiem KU AZS WSG.

Okres studiów to nie tylko czas zdobywania teoretycznej wiedzy, ale także, a może przede wszystkim okres, kiedy powinniśmy rozwijać swoje pasje, zdobywać praktyczne umiejętności. Trzy lata studiów licencjackich wystarczy, aby zbudować pozytywny wizerunek własnej osoby w środowisku, w którym planujemy szukać pracy po studiach.

Na II i III roku studiów ukończyłam kilkanaście kursów i szkoleń, uzyskując m.in. tytuły instruktora sportu w siatkówce i pływaniu, instruktora rekreacji ruchowej w  zakresie samoobrony oraz aqua-aerobic, a także uprawnienia ratownika WOPR i wychowawcy w placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży. Dużym ułatwieniem był dla mnie fakt, że część z tych szkoleń była organizowana przez WSG.
Wszystkie uzyskane umiejętności i uprawnienia starałam się wykorzystywać w praktyce, pracując w weekendy i wakacje jako ratownik wodny, instruktor pływania czy wychowawca na obozach letnich dla dzieci i młodzieży.

Gdybym mogła jeszcze raz wybrać uczelnię i kierunek studiów licencjackich wybrała bym dokładnie tak samo. WSG jest nowoczesną, przyjazną studentom Uczelnią, kładącą duży nacisk na kształcenie praktyczne. Studia w WSG umożliwiają start na rynku pracy już w trakcie ich trwania.
Na kierunku wychowanie fizyczne realizowane są ciekawe, dobrze dopasowane do zmieniających się potrzeb rynku pracy obszary studiów (specjalności), a zajęcia prowadzą osoby z ogromnym doświadczeniem i pasją.
Za dodatkowy wielki atut uważam szeroki wybór kursów i szkoleń oferowanych przez Centrum Szkoleń i Certyfikacji, dostępny dla studentów WSG w promocyjnych cenach.

Poza pracą zawodową jestem w trakcie pisania prac magisterskich, nadal staram się zdobywać nową wiedzę i umiejętności poprzez udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, miesiąc temu skończyłam Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej w zakresie pływania niemowląt i małych dzieci. W dalszym ciągu regularnie trenuję sporty walki."

 

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-31Fizjoterapeuta – oferta pracyMiejsce pracy : Neuburg koło Ingolstadt/BayernPrzychodnia fizjoterapeutyczna....

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-12Oferta pracy dla Fizjoterapeuty.Fizjoterapeuta praca w Wolfsburgu ....

Młodszy Kontroler Jakości

Oferta wygasa: 2020-02-29Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowa...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl