Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Joanna Dudziak

Joanna Dudziak
Absolwentka Turystyki i Rekreacji

"Czas, w którym byłam studentką WSG datuje się na lata 2002-2007. Wybrałam dla siebie kierunek Zarządzanie turystyką i hotelarstwem ze specjalizacją "Polityka turystyczna". Nasza grupa stanowiła zaledwie garstkę, ale dzięki temu czuliśmy się zdeterminowani do pracy i nauki. Mentorem, który sprawował nad nami pieczę był ś.p. prof. Janusz Grell, który swoją wiedzą i charyzmą budził ogromny autorytet wśród studentów. Przygotowania do pisania pracy licencjackiej, a później magisterskiej były dla mnie, miesiącami wytężonych działań. Szeroko zakrojone badania, a później ich opracowanie było nie lada wysiłkiem, który jednak przyniósł bardzo dobre efekty.

Moje życie studenckie oscylowało wokół kursów językowych, koła teatralnego i wyjazdów zagranicznych. Od początku byłam bardzo zainteresowana wszystkimi możliwymi formami zajęć dodatkowych. Bardzo ważne było dla mnie, iż mam możliwość przecierać nieznane dotąd dla mnie szlaki. Praktyki, wyjazdy, obsługa targów ITB w Berlinie, praca w roli tłumacza itp., to wszystko pozwoliło na uzupełnienie wiedzy teoretycznej o realne umiejętności. Swoistego rodzaju szkoła życia, w kontekście zawodowym zaowocowała wiedzą i doświadczeniem, które okazały się bezcenne na obranej ścieżce związanej z branżą hotelarską.

Podsumowując można by powiedzieć, że największym sukcesem studenta, jak również uczelni, w której studiował, jest wykształcenie specjalisty, który od pierwszego roku swojej nauki, po dziś dzień pozostaje ściśle związany z obranym przez siebie kierunkiem kariery zawodowej. "

 
Obecne stanowisko: Manager Hotelu BRDA w Bydgoszczy

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-31Fizjoterapeuta – oferta pracyMiejsce pracy : Neuburg koło Ingolstadt/BayernPrzychodnia fizjoterapeutyczna....

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-12Oferta pracy dla Fizjoterapeuty.Fizjoterapeuta praca w Wolfsburgu ....

Młodszy Kontroler Jakości

Oferta wygasa: 2020-02-29Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowa...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl