Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

BEZPŁATNE SZKOLENIE - URZĄD MIASTA

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą konsultacji i szkoleń, które odbędą się w najbliższym czasie. Wszystkie spotkania są bezpłatne i skierowane do wolontariuszy oraz osób chętnych i opiekunów wolontariatu.

16 lutego – Szkolenie pt. „Autoprezentacja” dla wolontariuszy z bydgoskich szkół, organizacji pozarządowych i innych placówek odbędzie się w godz.15:00-19:00. w sali im. Łochowskiego UMB, ul. Jezuicka 2.

Zarejestruj się na  http://ankiety.um.bydgoszcz.pl/index.php/253282/lang-pl do dnia 15 lutego 2016 r.

W przypadku pytań zadzwoń tel. 52 585 94 45 lub napisz ngo@um.bydgoszcz.pl
Liczba miejsc ograniczona.
Szkolenie poprowadzi psycholog, trener, współwłaściciel START-UP KNOW HOW, Pan Karol Piasecki

Cel szkolenia:
Uczestnicy znają pojęcia autoprezentacji, stresu i perswazji.
Wiedzą,jak tworzyć komunikat perswazyjny zgodnie z dwutorowym modelem perswazji oraz
jak korzystać z podstawowych technik walki ze stresem scenicznym.
Są zmotywowani do przygotowywania się do autoprezentacji w sytuacjach społecznych.

Program szkolenia:
1. Co to jest autoprezentacja? Kiedy z niej korzystamy? Kiedy jest skuteczna? Co nam przeszkadza w tym, żeby była skuteczna?
2. Co to jest stres i trema? Prawo Yerkesa Dodsona, czyli o mobilizującym stresie.
3. Power pose- czym jest i jak z niej korzystać.
4. Wprowadzenie dwutorowego modelu perswazji.
5. Zakończenie.

17 lutego – Spotkanie pt. „Przyczyny angażowania się w wolontariat. Misyjność organizacji  na przykładzie Fundacji „MAM MARZENIE”  odbędzie się w godz. 16.30-18.00 w sali im. Łochowskiego UMB, ul. Jezuicka 2.

Program spotkania:
1.Prezentacja działalności Fundacji „MAM MARZENIE” /projekcja filmu/
2.Przyczyny oraz korzyści z angażowania się w wolontariat-dyskusja
3.Kilka przykładów misyjności na przykładzie Fundacji MAM MARZENIE

Zgłoś swój udział e-mailem  do dnia 16 lutego  br. (do wtorku) pod adresem: ngo@um.bydgoszcz.pl z podaniem: imienia i nazwiska, tel. kontaktowego lub telefonicznie: (52) 58-59-445.

18 lutego – Happening „Mój 1% zostaje w Bydgoszczy!” zbiórka godz. 11.30– parking przed ratuszem. Zapraszamy wszystkich wolontariuszy i nauczycieli! Rejestracja e-mailem do dnia 16.02.016 na adres ngo@um.bydgoszcz.pl. Będziemy tworzyć ogromny „1 %” jako żywy obraz z ludzi.

Konsultacje z psychologiem dla wolontariuszy z bydgoskich szkół i organizacji pozarządowych odbywają się w zależności od indywidualnych potrzeb.

Spotkania edukacyjno-informacyjne dla grupy incjatywnej wolontariuszy "Siła Wolontariuszy Miejskich-Bydgoszcz" działającej przy Urzędzie Miasta odbywają się w każdy wtorek w godz. 16.00-18.00 w budynku Urzędu Miasta Bydgoszczy, Centrum Pracy i Przedsiębiorczości ul. Mennica 6, parter, sala nr 2.

Wszystkich zainteresowanych dyżurami, konsultacjami, szkoleniami oraz indywidualnym poradnictwem prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z Zespołem ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Urzędu Miasta Bydgoszczy (tel. 52-58-58-727, 52-58-59-445, 52-58-59-237 lub adres e-mail: ngo@um.bydgoszcz.pl).

Aktualne oferty szkoleniowo-doradcze dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, wolontariuszy oraz osób pragnących rozpocząć działalności w trzecim sektorze dostępne są na stronach:
http://www.bydgoszcz.pl/informatoR/organizacje_pozarzadowe/
http://www.bydgoszcz.pl/informator/wolontariat_miejski/

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-31Fizjoterapeuta – oferta pracyMiejsce pracy : Neuburg koło Ingolstadt/BayernPrzychodnia fizjoterapeutyczna....

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-12Oferta pracy dla Fizjoterapeuty.Fizjoterapeuta praca w Wolfsburgu ....

Młodszy Kontroler Jakości

Oferta wygasa: 2020-02-29Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowa...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl