Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

PRZEDSIĘBIORCZY PONIEDZIAŁEK - KONCEPCJE BIZNESOWE I STRATEGIE ROZWOJU FIRMY - 19.01.2015

Członkowie Klubu ASBiRO Bydgoszcz oraz Klubu Cashflow przy WSG weszli w Nowy Rok z głowami pełnymi pomysłów odnośnie kolejnych edycji otwartych, bezpłatnych spotkań z przedsiębiorcami. Tematem najbliższego Przedsiębiorczego Poniedziałku będą: "Koncepcje biznesowe i strategie rozwoju firmy".

Zapraszamy 19.01.2015, godz. 17:00, Wyższa Szkoła Gospodarki, ul. Naruszewicza 11, bud. K, aula K1 (parter).

Stworzenie innowacyjnego oraz skutecznego modelu biznesowego jest priorytetem dla osób, które dążą do rozwoju firm, niezależnie od branży w której działają. Zmiany technologiczne, deregulacja rynków, zrównoważony rozwój mają ogromny wpływ na korekty oraz modyfikacje strategii firmy. Zaproszeni goście opowiedzą o tym jak rozpoczynali swoje biznesy i jakie zmiany zachodziły w ich firmach na przestrzeni lat.

Maciej Jóźwicki Prezes Zarządu w "Marwit" Sp. z o.o. (http://www.marwit.pl/)
"Maciej Jóźwicki rozkręcał biznes mając 20 lat, 2 tysiące złotych w portfelu i głowę pełną marzeń na hektarze, który dostał od dziadka. Dziś marka, którą stworzył, jest liderem na rynku.
Jako raczkujący przedsiębiorca sam rozwoził polonezem soki marchewkowe do lokalnych sklepów - po 600 butelek dziennie. Na początku zatrudniał trzy osoby. Dziś jego firma w szczytowych momentach produkuje aż 200 tysięcy butelek różnych soków dziennie. Dwustoma samochodami dostarcza je do sklepów w całej Polsce."

Wiesław Pacholski Prezes Zarządu w firmie VauPe Sp. z o.o. (http://www.vaupe.pl/)
Firma VauPe powstała w 1991 r. Dzisiaj materiały archiwizacyjne tej firmy znajdują swoich odbiorców w wielu krajach na świecie. Wiesław Pacholski, wychowany w Fordonie, tchnął nowe życie w Fordon. W 2007 r. w odrestaurowanym budynku cegielni stworzył linię produkcyjną segregatorów. W tym samym roku firma została nagrodzona "Bydgoskim Feniksem" za pracę włożoną w renowację obiektu. Zdobycie tytułu "Dobra Marka 2014 - Jakość, Zaufanie, Renoma" potwierdza fakt, że firma stawia na to, co najważniejsze. Charyzmatyczny Prezes opowie o strategii firmy, którą przyjął ponad 20 lat temu.

Dołącz do nas na facebooku: Przedsiębiorczy poniedziałek

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-31Fizjoterapeuta – oferta pracyMiejsce pracy : Neuburg koło Ingolstadt/BayernPrzychodnia fizjoterapeutyczna....

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-12Oferta pracy dla Fizjoterapeuty.Fizjoterapeuta praca w Wolfsburgu ....

Młodszy Kontroler Jakości

Oferta wygasa: 2020-02-29Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowa...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl