Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

PRZEDSIĘBIORCZY PONIEDZIAŁEK VOL 7 - BIZNES RODZINNY - 01.09.

W pierwszy dzień nowego roku szkolnego członkowie klubów ASBiRO Bydgoszcz oraz CASHFLOW przy WSG zapraszają na siódmą edycję Przedsiębiorczego Poniedziałku.

Otwarte, bezpłatne spotkania, na których doświadczeni przedsiębiorcy dzielą się wiedzą z osobami, które planują założyć własne biznesy lub chcą udoskonalić prowadzone działalności, przyjmują nowa formułę. Od 1 września każde spotkanie będzie miało temat przewodni, a zaproszeni prelegenci będą odnosili się do niego w trakcie swoich prezentacji.

Podobno z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu… Uczestnicy najbliższego spotkania wysłuchają przedsiębiorców, którzy wyznają zasadę: „co w rodzinie to nie zginie.” O plusach i minusach rodzinnych biznesów opowiedzą osoby zahartowane w takich interesach.

Tematem przewodnim spotkania będą: BIZNESY RODZINNE

Zaproszeni prelegenci:

Joanna Zaremba – Wanczura - współwłaścicielka Akademii Fryzjerskiej Zaremba
Jedna z najbardziej utytułowanych fryzjerek-stylistek w Polsce. Zdobywczyni wielu nagród na całym świecie m.in. Paryż, Las Vegas, Mediolan, Niemcy, Rosja, Austria.  

Anna Kałka – Grycza - współwłaścicielka firmy rodzinnej GreKa sp. z o.o.  
W firmie odpowiedzialna za: HR, Marketing  ,Research&Development. Od kilku miesięcy formalnie: Członek Zarządu i Sukcesorka,  inicjatorka ulepszeń, wizjonerka, strateg oraz działaczka regionalna z ramienia Firm Rodzinnych.  

Sebastian Stich - współwłaściciel firmy EUROTERM TECHNIKI KLEJENIA sp. z o.o. sp.k.
W firmie odpowiedzialny za planowanie strategiczne, Research&Development, negocjacje.
 

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych tematem własnej działalności gospodarczej 01.09.2014, Wyższa Szkoła Gospodarki, bud. K, ul. Naruszewicza 11, godz.17:00

 

Oferty pracy

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl