Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Szansa na stypendium dla studenta za kreatywność. Startuje akcja #TylkoNaLegalu

Okres wakacyjny co prawda sprzyja relaksowi, ale czy nie można połączyć przyjemnego z pożytecznym? Jak najbardziej można! Właśnie wystartowała w mediach społecznościowych nowa akcja pod hasłem #TylkoNaLegalu. Każdy student Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy ma szansę na stypendium!

Co jest głównym celem akcji? Jak to zwykle bywa w akcjach społecznych, najważniejsze jest w nich uświadamianie społeczeństwa i zwracanie uwagi na pewne problemy. I dokładnie tak jest w przypadku kampanii #TylkoNaLegalu. Jej organizatorzy postanowili poruszyć kwestię hazardu w Polsce.

Ta dziedzina gospodarki jest uregulowana prawnie. W Polsce hazard nie jest zabroniony. Mogą jednak zabierać się za niego wyłącznie licencjonowane podmioty, które działają na podstawie licencji Ministra Finansów. Jak to jednak w życiu bywa - niektórzy prawo próbują omijać.

Akcja #TylkoNaLegalu ma zatem chronić przede wszystkim młode osoby, by zawsze wyboru dokonywały świadomie i odpowiedzialnie, tak by nie popaść w sidła uzależnienia i nie wejść też w konflikt z prawem.

Jakie jest zatem zadanie studentów w tej akcji? Przede wszystkim wypromowanie hasła #TylkoNaLegalu. I tutaj, uwaga, organizator daje każdemu studentowi dużą swobodę. Co prawda akcja prowadzona jest wyłącznie w mediach społecznościowych, ale jej forma uchodzi za bardzo elastyczną. Można zamieścić w sieci zwykłe zdjęcie promujące hasło przewodnie, materiał wideo czy też grafikę. Wybór należy do Was.

Aby wziąć udział w akcji, należy wypełnić arkusz zgłoszeniowy na stronie LegalniBukmacherzy.pl (kliknij TUTAJ). Tam też znajduje się szczegółowy opis akcji, a także regulamin konkursu.

Każdy student ma szansę zdobyć stypendium w wysokości 5 tys. złotych, ale też i dwie nagrody dodatkowe - po 500 złotych. A zatem w wakacje warto znaleźć chwilę na to, by powalczyć o cenną nagrodę.

Oferty pracy

Sortowanie detali produkcyjnych

Oferta wygasa: 2031-07-20TMR Plastics jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm produkujących metodą wtrysku techniczne detale z tworzyw sztucznych. Spółka specjalizuje się w pełnym procesie produkcji precyzyjnych elementów – od koncepcji do końcowej dosta...

Tłumacz

Oferta wygasa: 2099-12-12Chcesz pracować jako tłumacz, ale wolisz to robić „z domu”? To fantastycznie!Jeśli chcesz na własnej skórze doświadczyć pracy tłumacza naukowego języka niemieckiego, to dobrze trafiłeś!Poszukujemy praktykantów z całej Polski.Zainteresowany?Wypełnij formula...

Junior SEO Specialist

Oferta wygasa: 2030-12-30GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców, prowadzi szkoły policealne, zamieszcza oferty pracy i publikuje przydatne poradniki, wyjaśniające zawiłości rynku pracy. Obecnie poszukujemy samodzielnego pracownika na stanowisko&nbs...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G001
tel. (52) 567-00-62
e-mail: bk
@byd.pl