Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

MOBILNA ŁÓDŹ W BYDGOSZCZY

Wyjątkowa kampania informacyjna Miasta Łodzi, przemierzająca Polskę pod hasłem „Mobilna Łódź”, przyjeżdża do Bydgoszczy. Spędzi na Wyspie Młyńskiej dwa dni – 24 i 25 października. Bydgoszcz jest jednym z ostatnich przystanków na trasie Kampanii, która podróżuje od 10 sierpnia br. i już odwiedziła takie miasta jak Gdańsk, Gdynia, Częstochowa, Kielce, Warszawa i Białystok. W sierpniu i wrześniu Mobilna Łódź przejechała 3,5 tysiąca kilometrów, a odwiedziło ją ok. 7 tysięcy osób. W sumie do końca października Kampania ma zatrzymać się w 30 miastach.

Wyjątkowość Kampanii wynika z nowatorskiej formy komunikacji, pozwalającej na atrakcyjny i bezpośredni kontakt z odbiorcą. Mobilna Łódź to specjalny pojazd, który na miejscu stacjonowania powiększa swoją kubaturę, tworząc przestronne, nowoczesne i wygodne wnętrze wyposażone w urządzenia multimedialne. Można na nich samodzielnie szukać interesujących informacji. Zakres tematów jest szeroki, ponieważ Kampania ma przekazać możliwie całościowy obraz Łodzi – jej historię, atrakcje oraz perspektywy rozwoju. Ale też informuje o możliwości podjęcia pracy w Łodzi, gdzie zapotrzebowanie na nowych pracowników w różnych branżach jest ogromne.

Wnętrze jest przygotowane do organizacji spotkań, minikonferencji czy warsztatów tematycznych. A tych jest sporo. Przedstawiciele firm, które są ważnymi pracodawcami w Łodzi, opowiadają o możliwościach podjęcia u nich pracy i rozwoju branży, w której działają.

Wyróżnikiem Kampanii Mobilna Łódź jest też jej symbol - Jednorożec, magiczne zwierzę, które powoli staje się symbolem samej Łodzi. W krajobrazie miasta Jednorożec pojawił się niedawno, trochę jako żart, jednak został oswojony i zaakceptowanych przez mieszkańców. Ponieważ Łódź pragnie się pokazać jako miasto dynamiczne, niekonwencjonalne, odważne i oferujące szeroki wachlarz wielu możliwości, Jednorożec w charakterze wizytówki Kampanii i Łodzi spisuje się doskonale.

Pojazd dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wyposażono go w windę dla osób o ograniczonych zdolnościach ruchowych, pętlę indukcyjną dla osób niedosłyszących, możliwość skorzystania z usług tłumacza migowego online, a także opisy atrakcji w języku Braille`a.

Oferty pracy

Sortowanie detali produkcyjnych

Oferta wygasa: 2031-07-20TMR Plastics jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm produkujących metodą wtrysku techniczne detale z tworzyw sztucznych. Spółka specjalizuje się w pełnym procesie produkcji precyzyjnych elementów – od koncepcji do końcowej dosta...

Tłumacz

Oferta wygasa: 2099-12-12Chcesz pracować jako tłumacz, ale wolisz to robić „z domu”? To fantastycznie!Jeśli chcesz na własnej skórze doświadczyć pracy tłumacza naukowego języka niemieckiego, to dobrze trafiłeś!Poszukujemy praktykantów z całej Polski.Zainteresowany?Wypełnij formula...

Junior SEO Specialist

Oferta wygasa: 2030-12-30GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców, prowadzi szkoły policealne, zamieszcza oferty pracy i publikuje przydatne poradniki, wyjaśniające zawiłości rynku pracy. Obecnie poszukujemy samodzielnego pracownika na stanowisko&nbs...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G001
tel. (52) 567-00-62
e-mail: bk
@byd.pl