Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Bezzwrotna dotacja na działalność gospodarczą

Czy myślałeś kiedyś o założeniu własnej działalności gospodarczej?

Euro Innowacje sp. z o.o. oraz MTD Consulting Marcin Król od dnia 1 sierpnia 2017r.,
wraz z Powiatami województwa kujawsko-pomorskiego: Mogileńskim, Wąbrzeskim, Nakielskim i Żnińskim – realizują wspólnie cztery projekty partnerskie,  w których można zdobyć BEZZWROTNĄ DOTACJĘ  w wysokości do 46.200 zł na założenie działalności gospodarczej. Projekty realizowane są z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014 – 2020, Działanie 8.3 Wsparcie przedsiębiorczości i samozatrudnienia w regionie.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKTACH:
Projekty skierowane są do osób bezrobotnych lub biernych zawodowo (tj. niepracujących), które ukończyły 30 rok życia, zamieszkują w rozumieniu Kodeksu Cywilnego na terenie jednego z czterech Powiatów województwa kujawsko-pomorskiego: Mogileńskiego, Wąbrzeskiego, Nakielskiego

i Żnińskiego ORAZ należą do jednej z poniższych grup:

  • kobiet,
  • osób o niskich kwalifikacjach (posiadających max. wykształcenie średnie).

CEL PROJEKTÓW:
Celem projektów jest objęcie kompleksowym wsparciem 40 osób bezrobotnych i biernych zawodowo w każdym, z czterech ww. Powiatów, powyżej 30 roku życia (łącznie 160 osób).

Kompleksowe wsparcie, o którym mowa powyżej to:

1)szkolenia i doradztwo z zakresu podstaw prowadzenia działalności gospodarczej,
2)BEZZWROTNA DOTACJA do 24.600,00 zł. na zakup narzędzi niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej,
3) 1.800,00 zł. miesięcznie jako wsparcie pomostowe przez okres 6 lub 12 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ DO UDZIAŁU W PROJEKTACH:
Od 1 sierpnia do 8 września 2017r. prowadzona jest REKRUTACJA uczestników do czterech, wyżej wskazanych projektów. Aby zgłosić się do projektu wystarczy:

  • spełnić wyżej wskazane kryteria udziału w projekcie,
  • wypełnić FORMULARZ REKRUTACYJNY (dostępy na stronie: www.mtdconsulting.pl) oraz złożyć go w 1 egzemplarzu we właściwym Biurze Projektu.

KONTAKT:
Realizujemy łącznie cztery projekty w czterech różnych lokalizacjach – serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi Biurami Projektu:

Powiat MOGILEŃSKI:
Starostwo Powiatowe w Mogilnie
Samanta Zwolanowska
tel. 52 318 03 04 wew. 232
Radzym Jankiewicz
tel. 52 318 03 04 wew. 219
e-mail: wlasnafirma@powiat.mogilno.pl

Powiat ŻNIŃSKI:
Informacja Turystyczna w Żninie
Monika Andruszkiewicz
tel. 48 690 075 041
e-mail: rekrutacja@znin.pl

Niezbędne informacje o projektach dostępne są także pod numerem telefonu: 61 639 49 60.

Osoby zainteresowane powiatem Wąbrzeskim i nakielskim zapraszamy do kolejnego artykułu lub bezpośrednio na stronę euroinnowacje.com.

Oferty pracy

Sortowanie detali produkcyjnych

Oferta wygasa: 2031-07-20TMR Plastics jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm produkujących metodą wtrysku techniczne detale z tworzyw sztucznych. Spółka specjalizuje się w pełnym procesie produkcji precyzyjnych elementów – od koncepcji do końcowej dosta...

Tłumacz

Oferta wygasa: 2099-12-12Chcesz pracować jako tłumacz, ale wolisz to robić „z domu”? To fantastycznie!Jeśli chcesz na własnej skórze doświadczyć pracy tłumacza naukowego języka niemieckiego, to dobrze trafiłeś!Poszukujemy praktykantów z całej Polski.Zainteresowany?Wypełnij formula...

Junior SEO Specialist

Oferta wygasa: 2030-12-30GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców, prowadzi szkoły policealne, zamieszcza oferty pracy i publikuje przydatne poradniki, wyjaśniające zawiłości rynku pracy. Obecnie poszukujemy samodzielnego pracownika na stanowisko&nbs...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G001
tel. (52) 567-00-62
e-mail: bk
@byd.pl