Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

AKADEMIA PLANOWANIA KARIERY 22.02-27.02.2016

Biuro Karier WSG  zaprasza serdecznie do uczestnictwa w corocznym wydarzeniu jakim jest Akademia Planowania Kariery. Celem APK jest profesjonalne przygotowanie uczestników do aktywnego i efektywnego poszukiwania pracy, jak również podniesienie aktywności, umiejętności i motywacji w poszukiwaniu zatrudnienia. Zajęcia poświęcone są świadomemu planowaniu przyszłości zawodowej. W tegorocznej Akademii Planowania Kariery mamy do zaproponowania studentom, absolwentom i innym osobom poszukującym pracę bezpłatny udział w warsztatach aktywizacyjnych, seminariach informacyjnych, spotkaniach biznesowych prowadzonych przez specjalistów z różnych branż, doradców personalnych, doświadczonych trenerów instytucji rynku pracy i przedsiębiorstw.

HARMONOGRAM

22.02.2016
PRZEDSIĘBIORCZY PONIEDZIAŁEK - INWESTOWANIE I NIERUCHOMOŚCI
Godz.:
    17:00 – 20:30
Miejsce: WSG, bud. K, aula K1.
Wstęp wolny! Nie obowiązują zapisy.
After Party: Cafe Towarzyska – po spotkaniu

Więcej informacji dostępnych na: https://www.facebook.com/events/1556428811339195/

Klub ASBIRO Bydgoszcz, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, Wyższa Szkoła Gospodarki oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zapraszają na 19 edycję Przedsiębiorczego Poniedziałku, która będzie dotyczyła branży budowlanej i inwestycyjnej. Po raz kolejny Członkowie bydgoskiego Klubu ASBiRO będą dzielić się doświadczeniami i dobrymi praktykami w obrębie biznesu.

Prelegenci:
Piotr Piątek - Dyrektor Zakładu Budownictwa Mieszkaniowego spółki Alstal Grupa Budowlana oraz Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu spółki zależnej Alstal DOM Sp. z o.o. Sp.K. Posiada 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami z pozycji Generalnego Wykonawcy oraz Inwestora. Brał udział w projektach budowlanych sektora przemysłowego, sportowego, biurowego. Specjalizuje się w negocjacjach w biznesie oraz współtworzy strategie rozwoju przedsiębiorstwa. W strukturach Alstal stworzył od podstaw Zakład Budownictwa Mieszkaniowego oraz spółkę zależną kapitałowo Alstal DOM, jako wyspecjalizowany podmiot działający na rynku deweloperskim.
Mariusz Matrejek - Założyciel Aquarius Property Investments oraz Klubu Inwestora Global Investor Club. Doświadczony inwestor, obecny na rynku nieruchomości od 2004 roku. Uparcie dążący do celu, doskonale zdaje sobie sprawę, że duże zyski wymagają niestandardowego myślenia oraz uporu w realizacji planu. Ekspert i certyfikowany kierownik projektów, posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami, doświadczony organizator procesów inwestycyjnych.
Artur Chętkowski - jeden z trzech najlepszych doradców finansowych roku 2015 w firmie Home Broker (wynik ponad 21 mln zł uruchomionych kredytów w ~80 sztukach) i absolwent SGH w Warszawie na kierunku Zarządzanie. Z inwestycjami związany od 19 roku życia, kiedy to stawiał swoje pierwsze kroki na rynku kapitałowym inwestując w akcje i kontrakty terminowe na GPW. Od 2012 roku aktywny uczestnik spotkań w klubach inwestora, gdzie zdobywa nową wiedzę dzięki której podejmuje kolejne inwestycje. Jest Prezesem Zarządu odnoszącej sukcesy spółki VFund Sp. z o.o., zajmującej się udzielaniem pożyczek dla osób prywatnych na spłatę zobowiązań oraz inwestorom pod dany projekt inwestycyjny (bridging), gdzie w atrakcyjny sposób dzieli się zyskiem ze swoimi inwestorami.

23.02.2016
PORAŻKA CZY ROZWÓJ, CZYLI JAK SKUTECZNIE WYZNACZAĆ CELE!
Godz.:
    16:00 – 18:00
Miejsce: WSG, bud. K, sala K8
Ilość miejsc: 15
Zapisy: aipbydgoszcz@inkubatory.pl

Prowadzący: Anita Orzechowska - przedsiębiorca, dyplomowany coach, trener biznesu, właściciel CST Coaching, Mentor AIP Bydgoszcz
Podczas warsztatu dowiesz się:
- po co wyznacza się cele,
- jakie są ich źródła i potrzeby,
- jak wyznaczać cele krótko i długoterminowe,
- kto pomoże pomóc Ci wyznaczać cele,
- jak pracować z modelem SMART.

25.02.2016
AKADEMICKIE INKUBATORY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - WŁASNA FIRMA?  TO PROSTE!
Godz.:
    15:00 – 16:00
Miejsce: WSG, bud. K, sala K4
Ilość miejsc: 30
Zapisy: aipbydgoszcz@inkubatory.pl

Prowadzący: Justyna Ratajczak  - prawnik, trener, twórca AIP Bydgoszcz
Podczas warsztatu dowiesz się:
- czym jest własna firma,
- jakie masz możliwości jej założenia w Polsce,
- jakie są koszty prowadzenia działalności gospodarczej,
- skąd brać pomysły na biznes,
- jaką alternatywa jest Firma na Próbę bez ZUS w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

25.02.2016
CASHFLOW - WCZESNE ZWYCIĘSTWO W TWOJEJ FINANSOWEJ GRZE
Godz.:
    16:30 – 18:30
Miejsce: WSG, bud. K, sala K4
Ilość miejsc: 30
Zapisy: biurokarier@byd.pl

Prowadzący: Krzysztof Skrzypek - prywatny przedsiębiorca, lider Klubu Cashflow, szkoleniowiec. Posiada certyfikaty szwajcarskiego systemu treningowego Structogram, który pozwala na pełne odkrycie i wykorzystanie własnego potencjału w biznesie oraz relacjach z innymi ludźmi. Zajmuje się budowaniem zespołów organizacyjnych i sprzedażowych. Uczestniczył w warsztatach prowadzonych przez takich trenerów jak: T. Harv Eker, Mateusz Grzesiak, Ron Salvador, Robert Kiyosaki, Blair Singer, Les Brown oraz Marcus de Maria.
Jeżeli chcesz:
- dowiedzieć się dlaczego bogaci stają się jeszcze bogatsi,
- poznać strategie inwestycyjne ludzi bogatych,
- zwiększyć swoją finansową samodyscyplinę
- zdobyć umiejętność odróżniania dobrych doradców od niekompetentnych
To to szkolenie jest właśnie dla CIEBIE!
Dowiesz się tego wszystkiego ucząc się jednocześnie jednej z najskuteczniejszych metod zdobywania wiedzy na temat pieniędzy a przy okazji tego wszystkiego dobra atmosfera gwarantowana. Do zobaczenia! :)

26.02.2016
NEUROMARKETING - KOGNITYWISTKA W SŁUŻBIE REKLAMY
Godz.:
    15:00 – 17:00
Miejsce: WSG, bud. C, sala konferencyjna

Prowadzący: Robert Lauks - psycholog, zatrudniony w Pracownii Neuropsychologii i Użyteczności, specjalizuje się w zagadnieniach komunikacji z klientem, tworzenia interfejsów aplikacji internetowych, wdrażenia mechanizmów grywalizacyjnych. Pracownia Neuropsychologii i Użyteczności w której pracuje oferuje badania   marketingowe,  badania  rynku,  diagnozy,  testy usability. W badaniach wykorzystywane są  metody jakościowe i ilościowe w z zakresu socjologii, psychologii oraz neurodydaktyki.
Na warsztatach:
- podniesiesz poziom wiedzy teoretycznej dotyczącej neuromarketingu,
- poznasz metodologię badań eyetrackingowych
- dowiesz się jak poprawić skuteczności komunikatów reklamowych oraz ulokowanie porduktów na półkach
- zapoznasz ze światowymi trendami w badaniach neuromarketingowych.
Zaprezentujemy:
- aparaturę wykorzystywaną w tego typu badaniach,
- wyniki badań własnych.

27.02.2016
SPOTKANIE INFORMACYJNO-REKRUTACYJNE NA PRAKTYKI W HOTELU SONIA VILLAGE – GERAKINI, GRECJA
Godz.:
    10:30 – 12:00 - SPOTKANIE
Miejsce: WSG, bud. G, sala G3.
Godz.:    12:30 – 15:00 - REKRUTACJA
Miejsce: WSG, bud. C, sala C7.

Prelegent: Christos Kougionis - właściciel Hotelu SONIA

Oferta (różne stanowiska: recepcja, animacja, obsługa techniczna) skierowana jest do studentów wszystkich kierunków posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Wymagana jest komunikatywna znajomość jęz. angielskiego oraz ukończony 18 rok życia.

Właściciel zapewnia:
- bilety lotnicze,
- transfer z i na lotnisko,
- zakwaterowanie,
- wyżywienie (trzy posiłki dziennie),
- kieszonkowe w wysokości 20€ na dzień/8godzin dziennie.

CV w jęz. angielskim wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: christos@hotel-sonia.gr

 

Oferty pracy

Sortowanie detali produkcyjnych

Oferta wygasa: 2031-07-20TMR Plastics jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm produkujących metodą wtrysku techniczne detale z tworzyw sztucznych. Spółka specjalizuje się w pełnym procesie produkcji precyzyjnych elementów – od koncepcji do końcowej dosta...

Tłumacz

Oferta wygasa: 2099-12-12Chcesz pracować jako tłumacz, ale wolisz to robić „z domu”? To fantastycznie!Jeśli chcesz na własnej skórze doświadczyć pracy tłumacza naukowego języka niemieckiego, to dobrze trafiłeś!Poszukujemy praktykantów z całej Polski.Zainteresowany?Wypełnij formula...

Junior SEO Specialist

Oferta wygasa: 2030-12-30GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców, prowadzi szkoły policealne, zamieszcza oferty pracy i publikuje przydatne poradniki, wyjaśniające zawiłości rynku pracy. Obecnie poszukujemy samodzielnego pracownika na stanowisko&nbs...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G001
tel. (52) 567-00-62
e-mail: bk
@byd.pl