Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Przyszłość pracownika – wyniki z raportu Światowego Forum Ekonomicznego

Światowe Forum Ekonomiczne w październiku opublikowało dokument Future of Jobs Report October 2020. W corocznym raporcie zaprezentowano wyniki obszernych badań na temat sytuacji i perspektyw pracowników na całym świecie w porównaniu do ubiegłego roku i wcześniejszych lat. Zobacz streszczenie najważniejszych wniosków wynikających z tego raportu.

Krótkie opracowanie na podstawie raportu World Economic Forum  to zestawienie kluczowych wniosków, jakie wysnuwają badacze na podstawie badań w odniesieniu do obecnej sytuacji na świecie. Dokument bierze pod lupę zmiany rynku pracy w ujęciu konsekwencji kryzysu COVID-19, jakie już zaczynają być widoczne. 

Czego można się spodziewać w kolejnych latach, czy bezrobocie znacznie wzrośnie wskutek zastojów spowodowanych pandemią? Co już teraz planują przedsiębiorcy i jak się to ma do interesów pracownika? Dowiedz się, jak globalne przekształcenia mogą wpływać na Twoją przyszłość zawodową, by odpowiednio przygotować się do tych zmian. 

W dokumencie znajdziesz m.in. informacje:

  • jakie kompetencje na rynku pracy będą najbardziej pożądane w ciągu najbliższych 5 lat
  • które obszary nowoczesnych technologii odnotują znaczny wzrost zapotrzebowania na pracowników specjalistycznych
  • do jakich zmian strukturalnych i kadrowych oraz związanych z warunkami pracy w firmach doprowadzą skutki pandemii COVID.

Zachęcamy studentów, pracowników, specjalistów HR i osoby bezrobotne do lektury streszczenia raportu WEF. Opracowanie możesz pobrać za darmo na portalu Aplikuj.pl.

 

Oferty pracy

Stanowisko juniorskie w obszarze IT w Citi Handlowy w Olsztynie

Oferta wygasa: 2022-12-30Aplikuj: www.citi.me/junior-itJesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Wyznaczamy standardy światowej bankowości dzięki długofalowej strategii wzmacniając naszą obecność na świecie i n...

Stanowisko juniorskie w Citi Handlowy w Olsztynie

Oferta wygasa: 2022-12-30Aplikuj: www.citi.me/junior Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Wyznaczamy standardy światowej bankowości dzięki długofalowej strategii wzmacniając naszą obecność na świecie ...

Staż w Citi Handlowy

Oferta wygasa: 2022-12-30Aplikuj: www.citi.me/stazW Citi Handlowy doceniamy i rozwijamy talenty, inwestując w ambitnych studentów i absolwentów, którzy nie boją się podejmowania wyzwań. Wspieramy rozwój pracowników, wprowadzając nowe technologie i zapewniając dostęp do internetowych...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G001
tel. (52) 567-00-62
e-mail: bk
@byd.pl