Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

PERN -płatny program stażowy!

Uprzejmie informujemy o prowadzonym przez Spółkę PERN S.A.  programie stażowym, którego realizacja planowana jest w terminie 1 sierpnia – 31 grudnia.

Program jest skierowany do absolwentów i studentów studiów technicznych, którzy są zainteresowani odbyciem 5 miesięcznego, płatnego stażu w jednej z naszych Lokalizacji: Biurze w Warszawie lub Płocku, Stacji lub Bazie Paliw: w Rejowcu Poznańskim, Woli Rzędzińskiej, Nowej Wsi Wielkiej,  Koluszkach, Emilianowie, Płocku, Warszawie.

Nasz program stażowy stworzy studentom i absolwentom Państwa Uczelni niepowtarzalną okazję poznania pracy największego przedsiębiorstwa magazynowania i przeładunku paliw i produktów ropopochodnych w Polsce  oraz możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i nabycia umiejętności z zakresu działalności Spółki, jednocześnie najlepszym stażystom zostanie zaoferowane zatrudnienie w strukturach PERN po ukończeniu stażu.

W związku z tym zwracam się z prośbą o umożliwienie nam zamieszczenia informacji na temat programu stażowego w formie elektronicznej na wewnętrznym portalu szkoły lub w formie tradycyjnej w postaci plakatów i ulotek.  

Pełna informacja odnośnie programu znajduje się na naszej stronie www.pern.pl w zakładce PROGRAM STAŻOWY.

Kontakt w sprawie programu:

 

Magdalena Lićwinko

Główny Specjalista ds. Rozwoju Personelu

Zespół ds. Rozwoju Personalnego

kom. 502 064 149

e- mail: magdalena.licwinko@pern.pl

Oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży E-Commerce

Oferta wygasa: 2019-11-01Przebieg rekrutacji:    wyślij CV na adres praca@x-plo.pl, a my rozpatrzymy je od razu,    na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy Cię do biura w Bydgoszczy    w ciągu 5 dni poznasz naszą decyzję - bez względu na to, jaka będzie.Miejsce pracy: Bydgos...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30SZUKAMY FIZJOTERAPEUTÓW DO PRACY Berlinie!...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30SZUKAMY FIZJOTERAPEUTÓW DO PRACY W ESSEN, MÜHLHEIM, BOCHUM, GELSENKIRCHEN, BONN, DORTMUND I DÜSSELDORFI...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl