Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

W jaki sposób pracodawcy powinni rekrutować kandydatów? Weź udział w badaniu!

Serwis InterviewMe uruchomił w kwietniu ankietę dla pracowników i osób szukających pracy, w której pyta ich o opinię na temat jakości procesów rekrutacyjnych w Polsce.

Twórcy badania chcą sprawdzić, w jaki sposób kandydaci szukają pracy, jakich informacji brakuje im podczas procesów rekrutacji, jakie błędy popełniają pracodawcy i co ma największy wpływ na decyzję o przyjęciu oferty.

Ankietę można znaleźć TUTAJ.

Będzie ona aktywna do 21 maja 2019 r.

Dlaczego warto wziąć udział w badaniu?

Przede wszystkim jest to okazja, aby wyrazić swoją opinię o jakości procesów rekrutacyjnych w Polsce i przyczynić się do ich udoskonalenia.

Dzięki przygotowanemu na podstawie wyników badania raportowi, pracodawcy będą mogli lepiej dopasować się do kandydatów i znacząco ułatwić im szukanie pracy.

Ponadto, każdy uczestnik badania otrzyma niespodziankę - kod na darmowy pakiet w kreatorze CV InterviewMe.pl.

Jak odebrać ten prezent? Wystarczy odpowiedzieć na wszystkie pytania w ankiecie (tutaj).

O InterviewMe

InterviewMe.pl to serwis kariery, który odwiedza ponad 800 tys. użytkowników miesięcznie. Można w nim znaleźć zaawansowany kreator CV i listu motywacyjnego, blog poświęcony tematyce kariery oraz profile pracodawców.

Oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży E-Commerce

Oferta wygasa: 2019-11-01Przebieg rekrutacji:    wyślij CV na adres praca@x-plo.pl, a my rozpatrzymy je od razu,    na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy Cię do biura w Bydgoszczy    w ciągu 5 dni poznasz naszą decyzję - bez względu na to, jaka będzie.Miejsce pracy: Bydgos...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30SZUKAMY FIZJOTERAPEUTÓW DO PRACY Berlinie!...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30SZUKAMY FIZJOTERAPEUTÓW DO PRACY W ESSEN, MÜHLHEIM, BOCHUM, GELSENKIRCHEN, BONN, DORTMUND I DÜSSELDORFI...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl