Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Wiosenna edycja akcji „Sobota z Pracodawcą – drzwi otwarte w firmach” w Bydgoszczy

21 kwietnia w Bydgoszczy już po raz czwarty odbędzie się „Sobota z Pracodawcą – drzwi otwarte w firmach” organizowana przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego. To wyjątkowy moment, kiedy to w sobotę w godz. 9:00-13:00 bydgoskie firmy biorące udział w akcji otworzą swoje siedziby dla kandydatów do pracy, stwarzając okazję, by odwiedzili i lepiej poznali swojego przyszłego pracodawcę. Wydarzenie skierowane jest do osób, które aktualnie szukają pracy lub chciałyby ją wkrótce zmienić na lepszą.

Idea projektu

„Sobota z Pracodawcą – drzwi otwarte w firmach” to autorski projekt BARR wspierający procesy rekrutacyjne w lokalnych firmach. Przedsięwzięcie jest skierowane do osób poszukujących zatrudnienia lub stażu w firmach mieszczących się na terenie Bydgoszczy, a także gmin zrzeszonych w stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz.

Osobiste spotkania w siedzibach firm w ramach „Soboty z Pracodawcą” mają możliwie najbardziej obrazowo przybliżyć zainteresowanym specyfikę działalności danego pracodawcy. Dzięki temu poszukujący pracy mają wyjątkową szansę, by bliżej poznać przedsiębiorstwo uczestniczące w projekcie, zobaczyć jak się pracuje w danej firmie i porozmawiać z pracownikami, a także osobiście złożyć swoje CV – bez stresującej atmosfery towarzyszącej zwykle rozmowom kwalifikacyjnym. 

„Sobota z Pracodawcą” to także dedykowana strona internetowa www.sobota.bydgoszcz.pl z wizytówkami pracodawców uczestniczących w wydarzeniu. Zainteresowani kandydaci mogą sprawdzić na stronie oferty pracy, na które aktualnie firmy prowadzą rekrutację, a także złożyć swoje CV online, bez wychodzenia z domu.

Pracodawcy biorący udział w wydarzeniu

W poszukiwaniu nowych pracowników podczas wiosennej edycji „Soboty z Pracodawcą” swoje siedziby otworzą następujące przedsiębiorstwa:

 • ARRK Shapers’ Polska Sp. z o.o.
 • CAN-PACK S.A.
 • Cybercom Poland Sp. z o.o.
 • ENPIRE Transport
 • Great Call Sp. z o.o. S.K.A
 • HR Polska Sp. z o.o. Sp. K
 • Lidl Sp. z o.o. Sp. k. Centrum Dystrybucji Bydgoszcz
 • Metalkas
 • Nationale Nederlanden
 • Pilkington IGP Sp. z o.o.
 • Polska Press Sp. z o.o.
 • SDL Poland Sp. z o.o.
 • SUPRAVIS GROUP S.A.
 • Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.

Organizatorzy i partnerzy

Wiosenną edycję „Soboty z Pracodawcą” już po raz czwarty organizuje Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Stowarzyszeniem Metropolia Bydgoszcz. Inicjatywę wspierają także partnerzy, wśród których znalazły się: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier, Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu. Z kolei patronat medialny nad przedsięwzięciem objęły: TVP3 Bydgoszcz, Polskie Radio PiK, Gazeta Pomorska, Express Bydgoski, Gazeta Wyborcza, Metropolia Bydgoska oraz portal Bydgoszcz.pl.

Termin wydarzenia – Sobota, 21 kwietnia 2018 r., godz. 9:00 – 13:00

INFORMACJE DODATKOWE

Informacje na bieżąco można śledzić przez media społecznościowe:

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Łukasz Machała, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego:

M: +48 785 150 551

E: lukasz.machala@barr.pl               

 

Oferty pracy

Redaktor portalu turystycznego - praktyki zdalne

Oferta wygasa: 2020-02-28Zapraszamy studentów i absolwentów kierunków związanych z geografią, turystyką, kulturoznawstwem, biologią, historią, dziennikarstwem, polonistyką oraz innych do odbycia bezpłatnych praktyk studenckich w portalu turystycznym tropster.plStanowisko: Praktykant na stanowisku...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30JOB Guide Listopad 2019Fizjoterapia/Niemcy...

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydata na w/w stanowisko.Osoby zainteresowane ...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl