Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Gospodarki

W dniach 13-19 listopada odbędzie się wyjątkowa X edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. ŚTP to międzynarodowy projekt, którego celem jest wspieranie przyszłych i obecnych przedsiębiorców, wspieranie edukacji w zakresie przedsiębiorczości.

Z tej okazji Wyższa Szkoła Gospodarki zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnych warsztatach i wykładach:

  • 15.11.2017 r. - 14:00 „Nowoczesne systemy motywacyjne.”  budynek K, aula 001

System motywacyjny to obecnie bardzo istotny składnik zarządzania zasobami ludzkimi. Właściwie zbudowany zwiększa zaangażowanie pracowników i wzmacnia ich więź z pracodawcą, pozwala wyróżnić się firmie na tle konkurencji. W czasach malejącego bezrobocia zachęta finansowa nie jest jedynym skutecznym motywatorem. Nowoczesne systemy motywacyjne są więc niezbędne, by w dobrym kierunku pokierować firmę. Wykład poprowadzi Pani Bożena Karpińska, Dyrektor Działu Personalnego Wyższej Szkoły Gospodarki.

Zapisy: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/view/1216

  • 15.11.2017 .r - 15:00 „Sąd nad konkurencją.” budynek K, aula 001

Konkurencja nie jest zła – ktoś powie…
Nie każdy jednak się z tym zgodzi, szczególnie przedsiębiorca, który się z nią zmaga. Pomyślmy jednak z punktu widzenia klienta – gdyby nie było konkurencji nie byłoby wyboru, nie byłoby by też powodu, by dbać o jakość oferowanych produktów czy usług. Czy byłoby nam z tym dobrze?  Debatę poprowadzi doc. dr nauk ekonomicznych Mariusz Barczak.

Zapisy: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/view/1215

  • 15.11.2017 r. - 16:00 „Ekonomia społeczna dla każdego. Biznes, ludzie, cel społeczny.” budynek K, aula 001

Czym właściwie jest ekonomia społeczna? Kto może się w niej odnaleźć? Gdzie szukać informacji? Na te i wiele innych pytań poszukamy z Wami odpowiedzi w trakcie warsztatów " Ekonomia społeczna dla każdego". Wykład poprowadzi Justyna Górska z Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Zapisy: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/view/1221

  • 17.11.2017 r. - 14:00 "e-Składka – nowy wymiar rozliczeń z ZUS"  budynek K, aula 001

Specjaliści z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wtajemniczą  nas w zmiany, jakie zostaną wprowadzone w systemie opłacania składek. Od 1 stycznia 2018 r. będziemy opłacać składki jednym przelewem na swój numer rachunku składkowego. Zamiast trzech albo czterech przelewów miesięcznie, będziemy wysyłać tylko jeden przelew. O wszystkim opowie nam Pani Joanna Karsznia, koordynator ds. komunikacji społecznej  i edukacji ZUS.

Zapisy: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/view/1220

  • 17.11.2017 r. - 16:00 „Stymulowanie przedsiębiorczości mieszkańców danego obszaru poprzez działania uwzględnione w Lokalnych Strategiach Rozwoju” budynek K, aula 001

Podczas wystąpienia omówione zostaną m.in.: idea Lokalnej Strategii Rozwoju oraz zasady rewitalizacji społecznej i włączenia społecznego. Wykładowca wskaże metody wspierania grup mających problemy z normalnym funkcjonowaniem w środowisku społecznym i zawodowym, poprzez przekazywanie i utrwalanie pozytywnych postaw przedsiębiorczych.  Wykład poprowadzi mgr. Piotr Weckwert, pracownik Działu Projektów Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy

Zapisy: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/view/1213

 

Zapraszamy serdecznie!

 

 

 

Oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży E-Commerce

Oferta wygasa: 2019-11-01Przebieg rekrutacji:    wyślij CV na adres praca@x-plo.pl, a my rozpatrzymy je od razu,    na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy Cię do biura w Bydgoszczy    w ciągu 5 dni poznasz naszą decyzję - bez względu na to, jaka będzie.Miejsce pracy: Bydgos...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30SZUKAMY FIZJOTERAPEUTÓW DO PRACY Berlinie!...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30SZUKAMY FIZJOTERAPEUTÓW DO PRACY W ESSEN, MÜHLHEIM, BOCHUM, GELSENKIRCHEN, BONN, DORTMUND I DÜSSELDORFI...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl