Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Gospodarki

W dniach 13-19 listopada odbędzie się wyjątkowa X edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. ŚTP to międzynarodowy projekt, którego celem jest wspieranie przyszłych i obecnych przedsiębiorców, wspieranie edukacji w zakresie przedsiębiorczości.

Z tej okazji Wyższa Szkoła Gospodarki zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnych warsztatach i wykładach:

  • 15.11.2017 r. - 14:00 „Nowoczesne systemy motywacyjne.”  budynek K, aula 001

System motywacyjny to obecnie bardzo istotny składnik zarządzania zasobami ludzkimi. Właściwie zbudowany zwiększa zaangażowanie pracowników i wzmacnia ich więź z pracodawcą, pozwala wyróżnić się firmie na tle konkurencji. W czasach malejącego bezrobocia zachęta finansowa nie jest jedynym skutecznym motywatorem. Nowoczesne systemy motywacyjne są więc niezbędne, by w dobrym kierunku pokierować firmę. Wykład poprowadzi Pani Bożena Karpińska, Dyrektor Działu Personalnego Wyższej Szkoły Gospodarki.

Zapisy: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/view/1216

  • 15.11.2017 .r - 15:00 „Sąd nad konkurencją.” budynek K, aula 001

Konkurencja nie jest zła – ktoś powie…
Nie każdy jednak się z tym zgodzi, szczególnie przedsiębiorca, który się z nią zmaga. Pomyślmy jednak z punktu widzenia klienta – gdyby nie było konkurencji nie byłoby wyboru, nie byłoby by też powodu, by dbać o jakość oferowanych produktów czy usług. Czy byłoby nam z tym dobrze?  Debatę poprowadzi doc. dr nauk ekonomicznych Mariusz Barczak.

Zapisy: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/view/1215

  • 15.11.2017 r. - 16:00 „Ekonomia społeczna dla każdego. Biznes, ludzie, cel społeczny.” budynek K, aula 001

Czym właściwie jest ekonomia społeczna? Kto może się w niej odnaleźć? Gdzie szukać informacji? Na te i wiele innych pytań poszukamy z Wami odpowiedzi w trakcie warsztatów " Ekonomia społeczna dla każdego". Wykład poprowadzi Justyna Górska z Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Zapisy: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/view/1221

  • 17.11.2017 r. - 14:00 "e-Składka – nowy wymiar rozliczeń z ZUS"  budynek K, aula 001

Specjaliści z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wtajemniczą  nas w zmiany, jakie zostaną wprowadzone w systemie opłacania składek. Od 1 stycznia 2018 r. będziemy opłacać składki jednym przelewem na swój numer rachunku składkowego. Zamiast trzech albo czterech przelewów miesięcznie, będziemy wysyłać tylko jeden przelew. O wszystkim opowie nam Pani Joanna Karsznia, koordynator ds. komunikacji społecznej  i edukacji ZUS.

Zapisy: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/view/1220

  • 17.11.2017 r. - 16:00 „Stymulowanie przedsiębiorczości mieszkańców danego obszaru poprzez działania uwzględnione w Lokalnych Strategiach Rozwoju” budynek K, aula 001

Podczas wystąpienia omówione zostaną m.in.: idea Lokalnej Strategii Rozwoju oraz zasady rewitalizacji społecznej i włączenia społecznego. Wykładowca wskaże metody wspierania grup mających problemy z normalnym funkcjonowaniem w środowisku społecznym i zawodowym, poprzez przekazywanie i utrwalanie pozytywnych postaw przedsiębiorczych.  Wykład poprowadzi mgr. Piotr Weckwert, pracownik Działu Projektów Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy

Zapisy: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/view/1213

 

Zapraszamy serdecznie!

 

 

 

Oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży internetowej na rynku niemieckim

Oferta wygasa: 2018-10-13Porozumiewasz się po niemiecku tak samo dobrze, jak po polsku, a może nawet lepiej?Jesteś osobą, która czerpie przyjemność i energię z kontaktu z ludźmi?Nie boisz się złapać za słuchawkę i wykonać telefon? Edytowanie tekstu i tłumaczenie nie jest dla Ciebie czarną magią?...

Serwisant Sprzętu - nr ref. 9853

Oferta wygasa: 2018-10-02Opis pracodawcy:Klient Banku Danych o Inżynierach - firma Transactor Security Sp. z o.o. specjalizuje się w dostawach sprzętu szeroko pojętego bezpieczeństwa. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy specjalistów w zakresie elektroniki i mechaniki.Zainteresowanych prosimy o aplikowani...

Lider

Oferta wygasa: 2018-10-10Jesteśmy nowoczesną firmą o profilu technologicznym, działającą na całym świecie. Posiadamy niezwykle rozwiniętą sieć dystrybucji produktów: oddział w USA oraz partnerów i dystrybutorów w ponad 60 krajach. Nieustannie tworząc i stosując w naszych produktach innowac...
OffertyTablica Korzyścituba wsg bydgoszczKursy i SzkoleniaPrzedszkolePTEE-marketingOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKBaf kursbaf masterStudiujesz Zyskujesz

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

PROJEKT ABK

Rozwój Akademickiego Biura Karier Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 1 stycznia 2018 r. rozpoczęliśmy realizacje projektu pn. „Rozwój Akademickiego Biura Karier Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy”.

W ramach projektu zrealizowane zostaną zadania mające na celu wzmocnienie struktury Akademickiego Biura Karier oraz zwiększenie liczby i dostępności usług, które ABK oferuje studentom. Założenia projektu pozwolą m.in. na: sfinansowanie udziału pracowników ABK w szkoleniach kompetencyjnych, zatrudnienie nowego pracownika ABK oraz zakup narzędzia do diagnozy kompetencji studentów. Ponadto, studenci Wyższej Szkoły  Gospodarki w Bydgoszczy skorzystać mogli będą z takich form wsparcia jak: diagnoza kompetencji, poradnictwo zawodowe, coaching, mentoring oraz monitoring karier zawodowych.

Przedsięwzięcie jest dofinansowane w ramach Programu Akademickie Biura Karier, Konkurs nr POWR.03.01.00-IP.08-00-ABK/17 na projekty dotyczące wspierania świadczenia wysokiej jakości usług przez Akademickie Biura Karier wspomagające studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś. Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie: 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym).

Szczegółowych informacji dot. Projektu udziela Akademickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, 
e-mail: biurokarier@byd.pl, tel.: (052) 567-07-20.

Termin realizacji: 01.01.2018 r. - 31.12.2019 r.

Całkowita wartość projektu:  356 973,50 zł

Wysokość dofinansowania: 323 429,37 zł