Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Szansa na lepszy start – wsparcie dla osób młodych pozostających bez prac

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy w okresie od 1 lutego 2017 r. do 30 czerwca 2018 realizuje projekt pt. „Szansa na lepszy start – wsparcie dla osób młodych pozostających bez pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Celem projektu jest poprawa sytuacji osób młodych w wieku 15-29 lat z grupy NEET zamieszkujących na terenie województwa kujawsko - pomorskiego, które mają trudności z wejściem i utrzymaniem się na rynku pracy.  biernych zawodowo, które jednocześnie nie pracują, nie kształcą się, ani nie szkolą, studentów studiów niestacjonarnych (studia wieczorowe, zaoczne).

W ramach projektu oferujemy:

  • indywidualne doradztwo zawodowe i psychologiczne,
  • certyfikowane szkolenia i kursy zgodne z zapotrzebowaniem regionalnego rynku pracy i dostosowane indywidualnie dla każdej  osoby w tym m.in. operator wózka jezdniowego, spawanie w dwóch metodach, operator maszyn do prac ziemnych i drogowych, kurs krawiecki, kurs księgowości itp.
  • dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej w kwocie  20 000,00 zł,
  • stypendium szkoleniowe z tytułu uczestnictwa w szkoleniu,
  • 4-miesięczne płatne staże zawodowe w wysokości 1850,00 zł/m-c brutto wraz z kosztami pracodawcy,
  • oferty pracy,
  • ubezpieczenie NNW,
  • zwrot kosztów dojazdu z tytułu uczestnictwa w szkoleniu i doradztwie,
  • wstępne badania lekarskie i badania medycyny pracy

W związku z powyższym zwracam się o pomoc w poinformowaniu osób spełniających kryteria grupy docelowej o możliwości wzięcia udziału w projekcie.

Rekrutacja potrwa do 10 października 2017 r. Zgłoszenia do projektu można składać od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30 w biurze projektu:

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Inowrocławiu

ul. Poznańska 43 – 45 (budynek WSG - parter)

tel. 780-117-889

lub mailowo na adres:

e-mail: owp-frp@pte.bydgoszcz.pl

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-31Fizjoterapeuta – oferta pracyMiejsce pracy : Neuburg koło Ingolstadt/BayernPrzychodnia fizjoterapeutyczna....

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-12Oferta pracy dla Fizjoterapeuty.Fizjoterapeuta praca w Wolfsburgu ....

Młodszy Kontroler Jakości

Oferta wygasa: 2020-02-29Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowa...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl