Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

IPH zaprasza do udziału w projekcie „Biznes na obcasach”

Jesteś kobietą? Masz więcej niż 29 lat?

Jesteś bezrobotna lub bierna zawodowo?

Masz pomysł i chcesz założyć swój biznes?

Mieszkasz lub uczysz się w kujawsko – pomorskiem?

Chcesz prowadzić biznes w kujawsko – pomorskiem?

Zapraszamy do nas do udziału w projekcie „Biznes na obcasach” 

Celem projektu jest: Wzrost zdolności do samozatrudnienia 60 kobiet bezrobotnych i biernych zawodowo w wieku powyżej 29 lat z terenu województwa kujawsko – pomorskiego (zamieszkałych lub uczących się) w okresie 01.11.2016 – 31.12.2018. 

Efektem projektu będzie: 45 osób pozostających bez pracy, które otrzymały bezzwrotne środki na podjęcie działalności gospodarczej w programie i 50 utworzonych miejsc pracy w ramach udzielonych z EFS środków na podjęcie działalności gospodarczej. 

Wartość projektu:1 964 822,40 Wkład Funduszy Europejskich wynosi: 1 670 099,04

DLA ZAINTERESOWANYCH:

Korzyści z udziału w projekcie: 

  • doradca zawodowy pomoże określić czy masz duszę przedsiębiorcy 
  • trenerzy na szkoleniach „ABC Przedsiębiorczości” nauczą Cię jak zarejestrować firmę i jak ją prowadzić, jak napisać biznes plan a z doradcą będziesz mogła skonsultować swój Biznes Plan 
  • otrzymasz dotację na pozyskanie niezbędnych zasobów do prowadzenia działalności (do 6-cio krotności przeciętnego wynagrodzenia za pracę zgodnie z ogłoszeniem GUS, wyliczane na dzień przyznania wsparcia – tj. ok 25 tys.)
  • przez 6 mc będziesz otrzymywać dodatkowe wsparcie pomostowe do 1500,00 miesięcznie (finansowe lub szkoleniowo – doradcze lub mentoringowe)

 Do 09 sierpnia 2017 należy złożyć dokumenty rekrutacyjne w: Biuro IPH Toruń, ul. Marii Skłodowskiej 41 (można osobiście lub pocztą – decyduje data wpływu)

Masz dodatkowe pytania ? Zobacz czy nie znajdziesz odpowiedzi w FAQ

lub pisz do: biznesnaobcasach@iph.torun.pl

Oferty pracy

Redaktor portalu turystycznego - praktyki zdalne

Oferta wygasa: 2020-02-28Zapraszamy studentów i absolwentów kierunków związanych z geografią, turystyką, kulturoznawstwem, biologią, historią, dziennikarstwem, polonistyką oraz innych do odbycia bezpłatnych praktyk studenckich w portalu turystycznym tropster.plStanowisko: Praktykant na stanowisku...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30JOB Guide Listopad 2019Fizjoterapia/Niemcy...

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydata na w/w stanowisko.Osoby zainteresowane ...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl