Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Zacznij karierę z Tesco

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa

Program skierowany jest do absolwentów studiów licencjackich i wyższych magisterskich, którzy myślą o intensywnym rozwoju zawodowym i awansie na stanowisko kierownicze w ciągu jednego roku. Kandydaci mogą aplikować na program, który realizowany jest w operacjach, czyli sklepach Tesco na terenie całego kraju, Centrach Dystrybucji w Gliwicach, Teresinie lub Komornikach pod Poznaniem oraz w wybranych działach w Biurze Głównym Tesco w Krakowie (Dział Logistyki, Finansów, Zakupów i Marketingu). Program trwa 12 miesięcy i jest pełen szkoleń przywódczych oraz specjalistycznych, spotkań z ludźmi biznesu, Twistów, a także wsparcia opiekuna i mentora. Wszelkie pytania dotyczące programu można kierować do kariera@pl.tesco-europe.com.

 

Kariera Młodego Lidera

Program przygotowany z myślą o maturzystach i studentach I lub II roku studiów pierwszego stopnia, przedsiębiorczych, dynamicznych osób, już teraz wchodzących na rynek pracy. Uczestnicy programu już w ciągu roku mają możliwość zdobyć wiedzę i umiejętności pozwalające pełnić funkcje kierownicze. W tym czasie poznają wyzwania, jakie wiążą się ze stanowiskami: Doradca Klienta, Specjalista, Ekspert, Kierownik Zespołu. Docelową rolą jest samodzielne stanowisko Kierownika Sklepu w jednym z supermarketów. Program skupia się na rozwoju umiejętności przywódczych, menedżerskich i operacyjnych – poprzez zdobywanie doświadczenia na poszczególnych stanowiskach, szkolenia oraz spotkania z Liderami Biznesu Tesco. Wszelkie pytania dotyczące programu można kierować do kariera@pl.tesco-europe.com.

 

Program Płatnych Praktyk Dobry Start

Program skierowany jest do studentów, którzy ukończyli pierwszy rok studiów I stopnia lub są studentami pierwszego bądź drugiego roku studiów II stopnia. Praktyki są płatne, trwają 3 miesiące (od czerwca/lipca do września) i są realizowane w elastycznym wymiarze etatowym. W trakcie praktykanci realizują zadania wynikające z realnych potrzeb biznesowych Tesco w jednym z wybranych działów Biura Głównego w Krakowie, m.in.: Marketingu, Zakupów, Logistyki, Finansów, Personalnym oraz Biurze Wsparcia. Każdy student otrzymuje wsparcie opiekuna, który dzieli się z nim wiedzą i doświadczeniem. Praktykant ma do opracowania własne projekty, bierze udział w licznych szkoleniach i spotkaniach z Dyrektorami oraz Menadżerami działów. Wszelkie pytania dotyczące programu można kierować do kariera@pl.tesco-europe.com.

 

Staże w Tesco

Program dla studentów, odbywający się w jednym z działów biur Tesco w Krakowie lub Warszawie. Długość stażu jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeb określonego działu. Standardowo czas trwania stażu wynosi 6-12 miesięcy. W tym czasie czas pracy stażysty wynosi 15–20 godzin tygodniowo, jednakże harmonogram jest bardzo elastyczny. Celem stażu jest umożliwienie wykorzystania wiedzy teoretycznej zdobytej na studiach w praktyce. Głównym zadaniem uczestników jest aktywne uczestnictwo w realizacji zadań działu. Program przewiduje formalne szkolenia, warsztaty, kursy e-learningowe, coaching, i aktywny mentoring. Wszelkie pytania dotyczące programu można kierować do kariera@pl.tesco-europe.com.

 

Program Ambasador

Program skierowany jest do studentów II i III roku studiów pierwszego stopnia oraz I roku studiów uzupełniających magisterskich. To forma współpracy pomiędzy Tesco a środowiskiem uniwersyteckim w wybranych miastach Polski – Krakowie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Białymstoku i Lublinie. Program trwa 1 rok. W tym czasie wybrani studenci współpracują z Tesco w zakresie budowania wizerunku firmy jako atrakcyjnego i innowacyjnego pracodawcy na swoich uczelniach. Program przewiduje zadania takie jak: opracowanie i realizację autorskiego projektu, monitoring wydarzeń i rekomendowanie form współpracy, reprezentowanie i promocję firmy w środowisku uczelnianym, współpracę przy organizacji targów pracy oraz współtworzenie kanałów społecznościowych. Wszelkie pytania dotyczące programu można kierować do kariera@pl.tesco-europe.com.

 

Program dla Absolwentów

Program adresowany jest dla młodych osób, które niedawno ukończyły studia pierwszego lub drugiego stopnia. Miejscem realizacji programu jest Biuro Główne Tesco w Krakowie. Obszarami, na których skupia się program absolwencki, to: handel, marketing, wsparcie biznesu i finanse, technologia, HR, nieruchomości i łańcuch dostaw. W ramach atrakcyjnej oferty szkoleń uczestnicy mają możliwość pracy nad wieloma ciekawymi projektami w międzynarodowym środowisku tworzonym przez zespoły z Polski, Czech, Słowacji i Węgier, rozwoju osobistego pod okiem doświadczonego mentora, a także perspektywę pracy w dynamicznie rozwijającej się sieci. Wszelkie pytania dotyczące programu można kierować do kariera@pl.tesco-europe.com.

Oferty pracy

Redaktor portalu turystycznego - praktyki zdalne

Oferta wygasa: 2020-02-28Zapraszamy studentów i absolwentów kierunków związanych z geografią, turystyką, kulturoznawstwem, biologią, historią, dziennikarstwem, polonistyką oraz innych do odbycia bezpłatnych praktyk studenckich w portalu turystycznym tropster.plStanowisko: Praktykant na stanowisku...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30JOB Guide Listopad 2019Fizjoterapia/Niemcy...

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydata na w/w stanowisko.Osoby zainteresowane ...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl