Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Międzynarodowy Tydzień Coachingu - International Coaching Week

Jeśli jesteś osobą:

- nastawioną na rozwój,

- spragnioną pozytywnej zmiany,

- zainteresowaną profesjonalnym coachingiem,

to wydarzenie jest dla Ciebie.

 

Wszystkie warsztaty opisane są w załączonym programie.

W ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu ICF 2017 zapraszamy na warsztaty dla Sympatyków coachingu pt.: "Dlaczego warto poskromić swojego wewnętrznego krytyka?".
Informacje o wydarzeniu:

Dowiesz się kim jest dla Ciebie krytyk wewnętrzny. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do rozszerzenia wiedzy i zdobycia dodatkowej dawki motywacji na wiosnę.

Kto jest Twoim największym krytykiem? Kto zauważa Twój każdy błąd? Kto potępia Cię za pomyłki? Jeżeli odpowiedź na każde pytanie brzmi Ty sam, to znaczy, że dobrze trafiłeś. Odpowiesz sobie na pytanie: Jak ważna jest dla nas świadomość i samoocena? Kim jest dla Nas wewnętrzny krytyk? Czy krytyk jest nam potrzebny? Rezyliencja. Co to w ogóle jest? Nauczysz się kontrolować swojego wewnętrznego krytyka.

Warto wziąć ze sobą kartę i długopis.

Zajęcia poprowadzi coach, trener, handlowiec, przedsiębiorca Danuta Sowińska, której udało się poskromić swojego krytyka. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie coachingu. Trener biznesowy, od wielu lat aktywnie działająca na rynku doradczym i szkoleniowym.

Liczba miejsc ograniczona

Bilety na wydarzenia są bezpłatne oraz z możliwością wsparcia organizacji non - profit ICF 

Koszt biletu od 19 zł

Kup bilet na icwkp03.evenea.pl

Do zobaczenia 15.05.2017 (poniedziałek)
godz. 17:00, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Naruszewicza 11, sala K001

 

Oferty pracy

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl