Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO I ZAWODOWEGO

Anthony Robbins, amerykański biznesmen, doradca życiowy zwany pierwszym motywatorem świata powiedział kiedyś: „Jakość naszego życia sprowadza się do jakości naszych związków z innymi ludźmi”. Warsztaty wprowadzą nas do sztuki komunikacji interpersonalnej. Dowiemy się, jaki wpływ na nasze relacje z otoczeniem ma mowa ciała. Poznamy skuteczne narzędzia porozumiewania się. Nauczymy się aktywnie słuchać, rozumieć i zadawać pytania.

Cały cykl „Warsztatów rozwoju osobistego i zawodowego” poświęcony jest kompetencjom miękkim z ukierunkowanie na rozwój kariery. Naszym celem jest pokonanie barier, które utrudniają lub ograniczają rozwój osobisty i zawodowy. Warsztaty będą okazją do nabycia umiejętności skutecznej komunikacji, radzenia sobie ze stresem. Dowiemy się, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz, jak przygotować dokumenty aplikacyjne. Cały cykl warsztatów przybliży Studentów do uzyskania wymarzonej pracy!

Aby wziąć udział w warsztacie z komunikacji interpersonalnej „Świadome relacje w budowaniu kariery” należy zgłosić chęć uczestnictwa na adres mailowy: biurokarier@byd.pl . Ilość uczestników warsztatów jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Warsztaty odbędą się 25 kwietnia 2017 (wtorek) w sali nr 107 w budynku K przy ulicy A. Naruszewicza 11 o godzinie 16:30. O terminach kolejnych warsztatów będziemy informować wkrótce.

Serdecznie zapraszamy!

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30JOB Guide Listopad 2019Fizjoterapia/Niemcy...

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydata na w/w stanowisko.Osoby zainteresowane ...

Operator maszyn

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o – Drukarnia prasowa działająca na rynku od 20-lat, należąca do Grupy Wydawniczej Polska Press. W ofercie firmy znajdują się druki gazet na trzech nowoczesnych maszynach drukujących w kolorze MAN UNISET wraz z liniami technologicznymi FERAG do insertowania wkłade...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl