Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Unlock your potential in Citi

Zapraszamy wszystkich studentów  i absolwentów kierunków takich jak finanse, ekonomia, IT i pokrewnych do aplikowania do naszych programów rozwojowych lub programu praktyk letnich. W zależności od zainteresowań oraz umiejętności, masz do wyboru następujące programy:

Regionalne Programy Rozwojowe w Citi Handlowy w obszarze Bankowości Detalicznej, Transakcyjnej lub Zarządzania Ryzykiem to dobry sposób na rozpoczęcie kariery w bankowości i możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy. Czekają na Ciebie ambitne projekty, dostęp do baz szkoleniowych oraz praca pod okiem doświadczonych managerów. 

Program Rozwój na Bank w Citi Handlowy to możliwość realizacji strategicznych projektów pod okiem doświadczonych managerów. Skorzystaj z jedynej możliwości rotacji w obszarze Operacji i Technologii oraz Bankowości Korporacyjnej.

Program Rozwojowy Seciurities Operations w Citi Service Center Poland umożliwi Ci zdobycie wiedzy eksperckiej z zakresu administrowania jednymi z największych funduszy inwestycyjnych. Rozwijaj się i zdobądź profesjonalny certyfikat “International Investment Fund Services” organizowany we współpracy z Irish Institute of Banking.

Globalny Program Rozwojowy w IT w Citi Service Center Poland umożliwi Ci poznanie najnowocześniejszych technologii i aspektów infrastruktury teleinformatycznej. Realizuj się w obszarze IT pod okiem doświadczonych ekspertów oraz rozwijaj swoje kompetencje liderskie.

Program Praktyk Letnich w Citi Service Center Poland lub CIti Handlowy to propozycja dla studentów od II roku studiów. Program da Ci możliwość zdobycia doświadczenia poprzez realizację własnego projektu pod okiem indywidualnego opiekuna. W trakcie płatnej praktyki będziesz mieć szansę realizować zadania z różnych obszarów, m.in. Bankowość Detaliczna lub Korporacyjna, Treasury, IT, HR czy marketing.

 

Citi to zespół ekspertów i profesjonalistów. Doskonale rozpoznajemy i rozwijamy talenty naszych pracowników. Inwestujemy w zdolnych i gotowych na wyzwania ludzi.

 

Dowiedz się więcej na https://goo.gl/U5H2O4 i aplikuj!


 

Oferty pracy

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydata na w/w stanowisko.Osoby zainteresowane ...

Operator maszyn

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o – Drukarnia prasowa działająca na rynku od 20-lat, należąca do Grupy Wydawniczej Polska Press. W ofercie firmy znajdują się druki gazet na trzech nowoczesnych maszynach drukujących w kolorze MAN UNISET wraz z liniami technologicznymi FERAG do insertowania wkłade...

Nocny Portier - praca dodatkowa

Oferta wygasa: 2019-12-31Hotele Holiday Inn są najbardziej popularną marką należącą do największej sieci hotelowej na świecie jaką jest InterContinental Hotels Group. Jako najbardziej rozpoznawalna marka na świecie co roku przyjmuje w swoich hotelach więcej Gości aniżeli jakakolwiek inna grupa hoteli. Hotele Ho...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl