Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

„Zrozumieć social media” – Rahim Blak szkoli w Bydgoszczy

Już 21.04.2017 w przestrzeni Starówka Office przy ul. Długiej 16 w Bydgoszczy, odbędzie się szkolenie z zakresu mediów społecznościowych w biznesie. Spotkanie poprowadzi wybitny specjalista, Rahim Blak, który jest CEO click community – największej agencji social media w Polsce, a także założycielem edrone czyli pierwszego systemu e-CRM.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jakie znaczenie mają social media w biznesie, a także otrzymają odpowiedź na pytanie czy Facebook sprzedaje? Rahim skupi się również na profilach osobistych uczestników, pokazując jak to, co robimy w mediach społecznościowych prywatnie, może wpłynąć na nasz biznes.

Bilety na szkolenie oraz więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.zrozumiecsocialmedia.evenea.pl a także na stronie wydarzenia na Facebook’u (https://www.facebook.com/events/1816991841899248/) .

Zapraszamy wszystkich studentów do udziału w tym wydarzeniu.  

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-31Fizjoterapeuta – oferta pracyMiejsce pracy : Neuburg koło Ingolstadt/BayernPrzychodnia fizjoterapeutyczna....

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-12Oferta pracy dla Fizjoterapeuty.Fizjoterapeuta praca w Wolfsburgu ....

Młodszy Kontroler Jakości

Oferta wygasa: 2020-02-29Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowa...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl