Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

ATOS - DRZWI OTWARTE 21.10.2016

Atos zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi
do swojej siedziby w Bydgoszczy

Firma Atos serdecznie zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi w biurze firmy przy ul. Kraszewskiego 1 w Bydgoszczy, które odbędzie się w piątek 21 października 2016.

Uczestnicy będą mogli zobaczyć, jak od środka wygląda praca największego oddziału Atos, w którym zatrudnionych jest ponad 3 000 osób.

Podczas Dnia Otwartego:
• eksperci Atos przybliżą, czym zajmują się poszczególne linie serwisowe firmy,
• rekruterzy poinformują, kogo poszukujemy i jak wygląda proces rekrutacji,
• specjaliści opowiedzą o możliwościach rozwoju kariery w Atos,
• reprezentanci najliczniejszego zespołu Atos Poland GDC przeprowadzą opartą na kontakcie z klientem, symulację jednego z procesów, z którym mierzą się podczas swoich codziennych obowiązków.

Skorzystaj z możliwości porozmawiania z ekspertami Atos, skonsultuj swoje CV i zaaplikuj na wybrane stanowiska. Dla każdego uczestnika niespodzianka.

Chcesz wziąć udział w Dniu Otwartym? Aplikuj on-line, poświęć chwilkę na uzupełnienie formularza podstawowymi danymi i przesłanie swojego CV.

Zapisy trwają w dniach 3-14 października. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji na pl.atos.net/kariera

 
   

Atos jest międzynarodowym liderem w branży usług informatycznych. Zatrudnia ok. 100 000 pracowników w 72 krajach.  W Polsce jest obecny w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Toruniu, Łodzi i Krakowie. Zatrudnia ponad 4000 osób. Wg rankingu Great Place to Work Atos znajduje się w czołówce Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce. Więcej informacji na stronie pl.atos.net/kariera

Oferty pracy

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl