Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Konkurs CodersTrust Polska

Konkurs CodersTrust Polska

Dwóch najlepszych uczestników kursu próbnego

otrzyma pełne, półroczne szkolenie

Rusza konkurs CodersTrust Polska, w którym stawką jest półroczny kurs nauki języków programowania i freelancingu online, warty 4700 zł. Wystarczy zapisać się na 14-dniowy, darmowy kurs próbny, prowadzony pod okiem światowej klasy mentorów, którzy będą oceniać postępy uczestników. Najlepsi spośród kursantów zostaną nagrodzeni. Uzyskają dostęp do pełnego szkolenia całkowicie za darmo!

Cały kurs trwa 6 miesięcy. Dzięki wsparciu mentora i doradców kariery już w jego trakcie kursanci mogą wykonywać zlecenia i zarabiać pierwsze pieniądze. Oprócz nauki języków programowania, szkolenie obejmuje również doskonalenie umiejętności miękkich, dzięki którym uczestnicy dowiedzą się jak z sukcesem działać na globalnych platformach freelancerskich, by zdobywać nowych klientów i zlecenia.

CodersTrust to duński start-up, który zmienia sposób nauki i zarabiania na rynku freelancerskim. Podczas szkoleń uczestnicy zdobywają pożądane na rynku kompetencje w zakresie języków, takich jak: JavaScript, HTML, CSS, umożliwiające im podejmowanie zleceń, w tym m.in. tworzenie w pełni funkcjonalnych stron internetowych.

Szkolenia CodersTrust są odpowiednie nawet dla osób, które nie miały dotychczas żadnej styczności z programowaniem. Wystarczy znajomość języka angielskiego na poziomie B1 i podstawy logiki.

Nauka w ramach CodersTrust wspierana jest na poszczególnych rynkach przez Fundację Rockefellera, Bank Światowy oraz organizacje rządowe.

CodersTrust otwiera nowe możliwości Polakom w zdobywaniu poszukiwanych na całym świecie kompetencji i pracy w najbardziej perspektywicznej branży.

Zapisy na kurs próbny na www.coderstrust.pl.

Więcej informacji:

Marta Winiarska
m.winiarska@headlines.pl
506 361 538
https://www.facebook.com/CodersTrustPolska

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30JOB Guide Listopad 2019Fizjoterapia/Niemcy...

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydata na w/w stanowisko.Osoby zainteresowane ...

Operator maszyn

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o – Drukarnia prasowa działająca na rynku od 20-lat, należąca do Grupy Wydawniczej Polska Press. W ofercie firmy znajdują się druki gazet na trzech nowoczesnych maszynach drukujących w kolorze MAN UNISET wraz z liniami technologicznymi FERAG do insertowania wkłade...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl