Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

BUSINESS MIXER

Zapraszamy serdecznie na na nową odsłonę naszego spotkania Business Mixer, który odbędzie się  28.06.2016 o godzinie 18.00 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury (KPCK) przy Pl. Kościeleckich 6. 
 
Gościem specjalnym spotkania będzie Tomasz Kierul z Softblue SA - spółki notowanej na New Connect. Softblue SA jako jedna z nielicznych firm w Polsce jest członkiem Europejskiej Agencji Kosmicznej. Ma na swoim koncie wiele sukcesów biznesowych i ciekawych projektów takich jak AirDron – bezzałogowy samolot monitorujący poziom zanieczyszczenia powietrza, czy SoftAR – rozszerzona rzeczywistość, która jest wirtualnym odzwierciedleniem realnych obiektów wymodelowanych komputerowo w technologii trójwymiarowej animacji.

Tomasz Kierul jest pasjonatem informatyki, który swoją wiedzę i zdolności przełożył na biznes. Jest  doskonałym przykładem jak pasję można zmienić w biznes. 

Po wystąpieniu gościa specjalnego zaprezentują się trzy znakomite startupy działające w ramach AIP. Opowiedzą o codziennej pracy, jak zaczynali swoją przygodę z własną firmą i skąd wzięli pomysł na biznes. Mianowicie:

Inga Pacholczyk: Startup Frajda – specjalistka/pedagog, która uczy dzieci robotyki w oparciu o program Lego Education oraz prowadzi zajęcia z przedsiębiorczości dla najmłodszych,

Damian Bławat i Łukasz Jankowski: Startup Pass – swoją pasję do sportu przełożyli na branżę IT tworząc aplikację do jakościowej analizy wideo faz gry, stałych fragmentów gry oraz indywidualnych działań zawodników na poszczególnych pozycjach,

Michał Pudło i Tomasz Rumiński: Startup Zero Tremy –zmieniają sposób myślenia, rozszerzają wiedzę ludzi i stwarzają warunki do eksperymentowania, czyli organizują szkolenia z emisji głosu i poprawy wizerunku.

Podczas spotkania goście poznają także projekt Platformy Startowe, który daje możliwość uzyskania pomocy w realizacji pomysłów biznesowych dzięki ciekawemu modelowi wsparcia, który zakończyć może inwestycją nawet 800 tyś zł! 

Na zakończenie spotkania zapraszamy na networking przy poczęstunku :)
 
Data:  28.06.2016 r.
Miejsce: KPCK
Pl. Kościeleckich 6
Bydgoszcz

WSTĘP BEZPŁATNY!
Start: 18.00
Daj znać czy będziesz!
Liczba miejsc ograniczona.
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1784059175147484/

Zapisy: aipbydgoszcz@inkubatory.pl

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30JOB Guide Listopad 2019Fizjoterapia/Niemcy...

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydata na w/w stanowisko.Osoby zainteresowane ...

Operator maszyn

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o – Drukarnia prasowa działająca na rynku od 20-lat, należąca do Grupy Wydawniczej Polska Press. W ofercie firmy znajdują się druki gazet na trzech nowoczesnych maszynach drukujących w kolorze MAN UNISET wraz z liniami technologicznymi FERAG do insertowania wkłade...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl