Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Agnieszka Kadow

Agnieszka Kadow   
Absolwentka Turystyki i Rekreacji (I stopnia - 2009 i II stopnia - 2011)

"Jestem absolwentką studiów kierunku Turystyka i Rekreacja o specjalnościach Zarządzanie Turystyką i Zarządzanie Hotelarstwem i Gastronomią w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Kilka lat później ukończyłam podyplomowe studia na kierunku Coaching, które były dla mnie wielką przygodą i szansą na rozwój - zarówno na polu zawodowym, jak i osobistym.Obecnie kontynuuję naukę na studniach podyplomowych na kierunku Akademia  Trenerów. Wybrałam ten kierunek, ponieważ kompleksowo przygotowuje mnie do pełnienia roli trenera wewnętrznego w organizacji lub jako trenera prowadzącego niezależną działalność na rynku szkoleń.

Podczas studiów aktywnie angażowałam się w życie Uczelni poprzez uczestnictwo w działaniach: kulturalnych, naukowych, sportowych oraz w zakresie przedsiębiorczości. Było to dla mnie ważne, ponieważ w ten sposób mogłam realizować swoje pasje związane ze studiami oraz na rzecz innych. Dodatkowo udział w wyjazdach na targi zagraniczne, praktyki międzynarodowe, odbyte liczne kursy m.in. Akademii Rezydentów w Egipcie. Niewątpliwie te działania otworzyły dla mnie nowe perspektywy i dały motywację.

Już od pierwszego roku studiów łączyłam swoją naukę z pracą. Na początku były to prace zagraniczne podczas letnich wakacji, praktyki w biurze podróży oraz praca w gastronomii, dziedzinach z którymi ściśle związany był mój kierunek studiów. Wyjazdy za granicę w ramach praktyk zawodowych organizowanych przez Biuro Kształcenia Praktycznego WSG, pozwoliły mi na poszerzenie swoich zainteresowań, nabranie dystansu do świata, zdobycie pewności siebie. Dzięki tym doświadczeniom bardzo wcześnie zrozumiałam jaka jest różnica między praktyką a teorią oraz nauczyłam się maksymalnie korzystać z wiedzy jaką zdobywałam podczas mojej edukacji.

Wspominając studia,  zawsze będę miała świadomość, że to był dobry wybór. Mam tu na myśli korzyści płynące z inwestycji w siebie, w swój rozwój oraz możliwości korzystania z nowoczesnych rozwiązań technologicznych w procesie uczenia.  Uważam, że człowiek jest najważniejszą inwestycją, dlatego warto stale pogłębiać swoje umiejętności i być otwartym na nowe horyzonty.

Od momentu ukończenia studiów pracuję w firmie, która ze względu na swój międzynarodowy charakter współpracuje z ludźmi z różnych stron świata. To miejsce dostarcza mi ciągłych wyzwań co motywuje mnie do działania i poszerzania swoich kwalifikacji. A co najważniejsze daje mi to dużo satysfakcji, gdyż lubię współpracować z ludźmi i być w ciągłym ruchu. Pracę zaczynałam na stanowisku asystentki Zarządu, a obecnie zajmuję stanowisko specjalisty ds. HR i odpowiadam między innymi za rekrutacje, tworzenie i wdrażanie systemu ocen pracowników oraz monitorowanie procesu rozwoju pracowników."

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-31Fizjoterapeuta – oferta pracyMiejsce pracy : Neuburg koło Ingolstadt/BayernPrzychodnia fizjoterapeutyczna....

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-12Oferta pracy dla Fizjoterapeuty.Fizjoterapeuta praca w Wolfsburgu ....

Młodszy Kontroler Jakości

Oferta wygasa: 2020-02-29Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowa...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl