Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Mateusz Smagała

Mateusz Smagała
Absolwent Turystyki i Rekreacji (I stopnia - 2008 i II stopnia - 2010)

"Studia w Wyższej Szkole Gospodarki rozpocząłem w 2005 roku na Wydziale Turystyki i Geografii na kierunku Turystyka i Rekreacja . Naukę ukończyłem w 2010 roku z tytułem zawodowego magistra o specjalności Zarządzanie w Hotelarstwie i Gastronomii.
Już po pierwszym roku studiów skorzystałem z możliwości wyjazdu na praktyki zagraniczne do Włoch na Camping Tiber w Rzymie organizowane przez naszą uczelnię. Otrzymałem tam szansę na pracę w międzynarodowym gronie, poznawanie ludzi z całego świata, obcowania z tradycjami i kulturą Włoch, a przede wszystkim na doskonalenie języka angielskiego i naukę języka włoskiego oraz poszerzenie wiedzy z branży gastronomicznej. Podczas studiów łączyłem naukę z pracą, po zajęciach zdobywając doświadczenie, pracując w lokalach gastronomicznych i hotelach w Bydgoszczy oraz wracając co roku na praktyki do Włoch.
Dziś zarządzam obiektami gastronomicznymi na wyżej wymienionym Campingu w Rzymie oraz prowadzę spotkania rekrutacyjne na praktyki zagraniczne na  Campingi we Włoszech.
W dążeniu do osiągnięcia zakładanych mi celów niezbędna okazała się wiedza zdobyta na studiach oraz doświadczenie zawodowe zdobyte na praktykach."

 

Oferty pracy

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl