Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Łukasz Ułanowski

Łukasz Ułanowski
Absolwent Kulturoznawstwa (I stopnia - 2014)

"Od 2011 roku do 2014 roku uczęszczałem na studia I stopnia kulturoznawstwa ze specjalizacją fotografia i techniki multimedialne w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy.
Na studiach angażowałem się w działania związane z fotografią, choć nie brakowało również aktywności związanej stricte z kierunkiem moich studiów. Fotograficznie związany byłem (i dalej jestem) z działaniami w Muzeum Fotografii w Bydgoszczy. Moje zdolności fotograficzne były również niejednokrotnie pożądane przez samą Uczelnię w celu archiwizacji wydarzeń jak i w kontekście inicjatyw artystycznych realizowanych przez Instytut Kulturoznawstwa.
Angażowałem się w przedsięwzięcia kulturalne na terenie i poza terenem uczelni, wymienić tu można: Bydgoski Festiwal Nauki, Noce Muzeów w Muzeum Fotografii, wydarzenia organizowane w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej oraz w Muzeum Fotografii, konferencje organizowane przez Instytut Kulturoznawstwa, działalność w kole naukowym FILMOWNIA, projekt „Leon Wyczółkowski a region bydgoski”, „Slam Jam”, „UlicArt” oraz projekt dyplomowy „Ochłap”.

W trakcie semestrów skupiałem się bezpośrednio na nauce i rozwoju w zakresie fotografii. Czas wolny pozwalał jednak na przetestowanie swojej wiedzy w praktyce, zajmowałem się więc fotografowaniem dla Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej oraz firmy odzieżowej NANI.

W danej chwili swój czas poświęcam na koordynowanie działań w społecznym domu kultury CZYTELNIA, jednocześnie prowadząc w nim Dyskusyjny Klub Fotograficzny. Moje prace fotograficzne biorą udział w aukcjach Młodej Sztuki w Galerii Sztuki NEXT. Wykorzystuję również swój talent fotograficzny biorąc udział w konkursach fotograficznych na terenie kraju. Na więcej nie pozwala mi czas, gdyż kontynuuję naukę na II stopniu studiów Turystyki i Rekreacji z obszarem Fotografia i media.

Studia licencjackie na pewno mogę zaliczyć do udanych. W szczególności zadowolony byłem z wagi jaką przywiązywano do aspektów praktycznych, podbudowanych oczywiście mocną teorią. Działo się tak zarówno na zajęciach kierunkowych jak i na zajęciach specjalnościowych. Uczelnia pozwalała mi również na kreatywne wykorzystywanie czasu wolnego w zakresie fotografii oraz aktywne uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych, a to miało dla mnie największe znaczenie."


Łukasz Ułanowski zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Photo Grants Challenge. Sztuka Wolności", organizowanym przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Doceniona przez internautów i jurorów kolekcja zdjęć Łukasza, nawiązująca do obszarów wsparcia funduszy norweskich i funduszy EOG, powstała w Muzeum Fotografii Wyższej Szkoły Gospodarki. Można ją obejrzeć na stronie: http://photograntschallenge.pl/kolekcje-finalowe/lukasz-ulanowski,6.

Oferty pracy

Staż HR

Oferta wygasa: 2018-03-31Czujesz, że HR to Twój świat? Wyślij CV na adres: rekrutacja@oxmedia.pl. W tytuł maila wpisz po prostu: HR_staż ...

Specjalista ds. zakupów

Oferta wygasa: 2018-04-16 Rotopino.pl S.A. – jesteśmy Spółką Akcyjną z wieloletnim doświadczeniem w internetowej sprzedaży szerokiej gamy narzędzi. Dynamiczny rozwój naszej firmy na przestrzeni ostatnich lat umożliwił Spółce zajęcie pozycji lidera na rynku. Wszystko to powoduje, ż...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2018-05-31Studiujesz fizjoterapię na studiach licencjackich lub magisterskich albo jesteś świeżo upieczonym absolwentem? A może stawiasz pierwsze kroki w zawodzie fizjoterapeuty i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś wykorzystać swój potencjał? Chciałbyś pracować z ludźmi, którzy p...
OffertyTablica Korzyścituba wsg bydgoszczKursy i SzkoleniaPrzedszkolePTEE-marketingOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKBaf kursbaf masterStudiujesz Zyskujesz

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

KONTAKT

Biuro Karier Bud. C, pok. C7
ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
tel.  509 -225 -167
e-mail: biurokarier@byd.pl