Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

VII MIĘDZYNARODOWE TARGI PRACY - 14.04.2016 TORUŃ

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu serdecznie zaprasza na VII Międzynarodowe Targi Pracy, które odbędą się 14 kwietnia br. w Toruniu, w hotelu Bulwar, ul. Bulwar Filadelfijski 18, w godzinach 10:00-14:00. Targi organizowane są w ramach „Europejskich Dni Pracodawcy” – inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia.

W wydarzeniu wezmą udział wystawcy z zagranicy, poszukujący kandydatów do pracy m.in. w Niemczech, Holandii czy Finlandii. Szeroko reprezentowani będą także pracodawcy krajowi, rekrutujący do pracy w naszym regionie.

Osoby poszukujące zatrudnienia będą mogły zapoznać się z ofertami pracy oraz odbyć wstępną rozmowę kwalifikacyjną (prosimy zabrać CV). Pracodawcy będą mieli okazję
do przybliżenia profilu działania swojej firmy oraz zebrania dokumentów aplikacyjnych od kandydatów do pracy.

W czasie targów będzie można także uzyskać informacje nt. form wsparcia z funduszy unijnych dla osób niepracujących, bezpiecznych wyjazdów do pracy za granicę oraz poradzić się w zakresie prawa pracy.

Serdecznie zapraszamy na targi. Wstęp wolny.

Więcej informacji nt. targów uzyskać można kontaktując się z Zespołem EURES z WUP Toruń – tel. 56 669 39 12, e-mail: eures@wup.torun.pl .

WYKAZ WYSTAWCÓW

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-31Fizjoterapeuta – oferta pracyMiejsce pracy : Neuburg koło Ingolstadt/BayernPrzychodnia fizjoterapeutyczna....

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-12Oferta pracy dla Fizjoterapeuty.Fizjoterapeuta praca w Wolfsburgu ....

Młodszy Kontroler Jakości

Oferta wygasa: 2020-02-29Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowa...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl