Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Monika Bielik

Monika Bielik
Studentka Dietetyki (3 rok)

"Studiuję dietetykę na III roku, kierunek ten wybrałam ponieważ od dawna interesuję się żywnością i żywieniem. Do moich pasji należy również sport, a dokładnie jogging i lekka atletyka, którą uprawiam z sukcesami (mistrzyni Europy w biatlonie letnim zdobyte na  8 Mistrzostwach Europy dla Osób po Transplantacji i Dializowanych. Kraków 2014).

Należę do osób aktywnych, dlatego swój czas i wiedzę dzielę będąc członkiem Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych oraz członkiem Samorządu Studenckiego.

W wolnych chwilach służę pomocą jako wolontariusz w Fundacji Flandria, dzięki temu mam możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi i zdobywania doświadczenia, jak i umiejętności pracy w zespole.
 
Studiowanie w Wyższej Szkole Gospodarki to doskonały wybór ponieważ, mogę studiować wymarzony kierunek, doskonalić swoje pasje poprzez szkolenia, kursy i wyjazdy organizowane przez Uczelnię, a także mogę pracować i podnosić swoje kwalifikacje."

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...

Magazynier

Oferta wygasa: 2019-09-30Volex Poland Sp. z o.o. w Bydgoszczy specjalizuje się w produkcji wiązek kablowych dla globalnych klientów z branży telekomunikacyjnej i medycznej. Zatrudniamy ponad 300 pracowników.Rekrutujemy na stanowisko: MAGAZYNIERMiejsce pracy: Bydgoszcz​...

Inspektor jakości

Oferta wygasa: 2019-09-30Volex Poland Sp. z o.o. w Bydgoszczy specjalizuje się w produkcji wiązek kablowych dla globalnych klientów z branży telekomunikacyjnej i medycznej.Zatrudniamy ponad 300 pracowników. Nasz System Zarządzania jest zgodny z międzynarodowymi standardami: Zarządzanie Jakością ISO 900...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl