Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Projekt Young Innovators II- FinTech!

Ruszyła rekrutacja do projektu Young Innovators II- FinTech!

Fascynuje Cię świat nowych technologii i rozwiązań? Imponują Ci menedżerowie- wizjonerzy? Zgłoś się do wyjątkowego projektu, który stwarza niepowtarzalną okazję sprawdzenia się w pracy zespołowej i szerszego spojrzenia na projektowanie innowacji!

Young Innovators to najnowszy projekt Fundacji im. Lesława A. Pagi, który kierowany jest do osób do 30. roku życia, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową w sektorze innowacji i rozwoju. Projekt  ma na celu uzupełnienie wiedzy akademickiej o element biznesowy. Jednym z tematów tegorocznej edycji będzie FinTech (Financial Technology), czyli zastosowanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych pomysłów w dynamicznie rozwijających się usługach finansowych.

Business Inteligence, ochrona własności intelektualnej, wdrażanie innowacji w biznesie, cloud computing, Big Data, finansowanie innowacji – to tylko niektóre z obszarów jakie  uczestnicy projektu Young Innovators będą poznawać podczas warsztatów z najlepszymi ekspertami od innowacji.

Do projektu zapraszamy studentów lub absolwentów kierunków:
-informatyka,
-matematyka,
-chemia, biotechnologia
-fizyka,
-automatyka i robotyka,
-ekonomia, zarządzanie, finanse,
-prawo.

Partnerami  projektu są: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Microsoft, Polska Innowacyjna, BTM Innovation, Startup Hub Poland, Orenore, www.prawowstartupie, CFT PAN.

Spośród nadesłanych aplikacji zostanie wybranych 30 osób, które wezmą udział w projekcie. Termin składania zgłoszeń upływa 15 kwietnia 2016.

Korzyści wynikające z udziału w projekcie:

  • spotkania z wybitnymi ekspertami i praktykami świata biznesu;
  • możliwość osobistego poznania liderów;
  • wyjątkowy staż w firmie partnerskiej;
  • kontakt z rówieśnikami o podobnych pasjach i zainteresowaniach;
  • dołączenie do elitarnego grona Alumnów Fundacji.

Więcej informacji na: http://www.paga.org.pl

Dodatkowe informacje: Aleksandra Gęsiarz - Koordynator Projektu

agesiarz@paga.org.pl | 22 537 73 36

Oferty pracy

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl