Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

200 MIEJSC PRACY I PŁATNYCH PRAKTYK

200 MIEJSC PRACY I PŁATNYCH PRAKTYK
DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW W DELOITTE

Warszawa, 26 lutego 2016 r. - Firma doradcza Deloitte rozpoczyna coroczną rekrutację. Od 1 marca do 10 kwietnia br. czeka na zgłoszenia kandydatów: studentów, (co najmniej trzeciego roku studiów) i absolwentów uczelni wyższych. Oferty czekają na kandydatów do zespołów Audytu, Doradztwa Podatkowego, Kancelarii Prawniczej, Doradztwa Finansowego oraz Konsultingu. Można także aplikować do nowo utworzonych zespołów: Deloitte Digital, Sustainability Consulting oraz Deloitte CE Business Services Center w Rzeszowie.  Do 23 marca br. można także zgłosić się na wybrane certyfikowane warsztaty w ramach Akademii Biznesu: Akademii Podatkowej, Akademii Rachunkowości, Quants Academy i Cyber Academy.

Jak co roku rekrutacja jest prowadzona z myślą o wszystkich lokalnych oddziałach firmy, zarówno w Warszawie, jak i Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie i Szczecinie.

Chętni kandydaci, którzy mają zdolności analityczne i są nastawieni na rozwój, powinni wysłać swoje aplikacje do 10 kwietnia br. za pośrednictwem strony www.deloitte.com/pl/kariera. Zgłaszać się mogą studenci i absolwenci przede wszystkim kierunków biznesowych, ekonomicznych, informatycznych, technicznych oraz prawa i administracji. Niezależne od kierunku studiów, najważniejsze są jednak umiejętności analitycznego myślenia, pracy w zespole, dobra znajomość języka angielskiego, chęć uczenia się, innowacyjne podejście i predyspozycje przywódcze. Rekrutacja jest kilkuetapowa i obejmuje, m.in.: testy online, kilkugodzinne spotkanie weryfikujące umiejętności kandydatów oraz rozmowę kwalifikacyjną.

Osoby zainteresowane technologią mogą znaleźć zatrudnienie w dziale Konsultingu, który w ostatnich latach mocno rozwija kilka innowacyjnych produktów: Finevare (narzędzie do wyceny wg MSSF oraz analizy ryzyka kredytowego) czy Exante (zintegrowany system zarzadzania ryzykiem). Taka opcja może być szczególnie interesująca dla studentów kierunków technicznych, inżynieryjnych, matematycznych, informatycznych i ekonometrycznych. Spośród największych firm doradczych Deloitte wyróżnia się także interdyscyplinarną Grupą Sportową, która obecnie świadczy usługi m.in. dla Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

„Tegoroczną nowością jest możliwość odbycia praktyk i zdobycia zatrudnienia w Deloitte Digital, który w ramach Deloitte działa od października ubiegłego roku. To połączenie agencji interaktywnej, doradztwa strategicznego oraz firmy technologicznej, dlatego szukamy kandydatów, którzy są kreatywni, a jednocześnie nowoczesne technologie nie mają dla nich tajemnic” – mówi Krzysztof Kwiecień, Dyrektor Działu Human Resources w Polsce i Europie Środkowej w Deloitte.

Oprócz działającego w Warszawie i Łodzi Deloitte Digital, młodzi ludzie mogą również szukać zatrudnienia w otwartym we wrześniu ub. roku Deloitte CE Business Services Center w Rzeszowie, które jako centrum usług wspólnych świadczy usługi związane z audytem, księgowością, obsługą IT, administracją i zarządzaniem ryzykiem dla biur Deloitte z 18 krajów.

Akademia Biznesu Deloitte

Deloitte zaprasza studentów do udziału w kolejnym cyklu bezpłatnych certyfikowanych warsztatów w ramach Akademii Biznesu. Podczas Akademii Podatkowej, Rachunkowości, Quants i Cyber Academy będzie można poszerzyć swoją wiedzę akademicką o praktyczne aspekty oraz doświadczyć pracy konsultanta biznesowego.  Uczestnicy warsztatów zyskują nową wiedzę, sieć kontaktów biznesowych oraz perspektywę przyszłej pracy lub praktyk w Deloitte. Na warsztaty można aplikować online do 23 marca br.

Elastyczny czas i miejsce pracy

Studentom i absolwentom uczelni wyższych Deloitte oferuje stałe zatrudnienie lub płatne praktyki w wybranym zespole. Praktyki trwają od trzech do siedmiu miesięcy w zależności od wybranego działu, z możliwością późniejszego zatrudnienia. Polityka elastycznego czasu i miejsca pracy stwarza możliwość łączenia studiów z pracą projektową w Deloitte.

„Praca w Deloitte to nieustające wyzwania intelektualne w przyjaznym środowisku. To praca z różnorodnymi ludźmi, lubiącymi swoją pracę za to, że jest istotna gospodarczo i społecznie. Wielu naszych menedżerów zaczynało przygodę z Deloitte od praktyk czy Akademii Biznesu” – mówi Joanna Tonkowicz, Menedżer ds. Employer Branding w Deloitte Polska

Deloitte oferuje również program praktyk międzynarodowych „Deloitte European Intership Program”, odbywających się w okresie wakacji w jednym z europejskich biur sieci Deloitte, a następnie w polskim oddziale. Dla studentów prawa i administracji od drugiego roku studiów Deloitte przygotował program TaxTrack, dający możliwość poznania pracy doradcy podatkowego w mniejszym niż praktyki zakresie.

Tegoroczną nowością jest oferta pracy w ramach programu Bachelor Track, który studentom, którzy ukończyli studia I stopnia i chcą przed rozpoczęciem studiów II stopnia nabrać kilkumiesięcznego doświadczenia zawodowego, daje taką możliwość w dziale audytu Deloitte.

Jasne kryteria awansu

Przyjęty w Deloitte model kariery zawiera jasno określone i obiektywne kryteria awansu. Podstawą oceny pracownika są efekty jego pracy i rozwój osobisty. Wysoko oceniana jest umiejętność budowania dobrych, profesjonalnych relacji z klientem, rzetelność i skuteczność działania.

„Siłą naszej firmy jest dobrze skomponowany zespół indywidualności i nacisk na innowacyjność rozwiązań biznesowych przez nas stosowanych. To wszystko sprawia, że jesteśmy najszybciej rozwijającą się organizacją spośród firm z tzw. Wielkiej Czwórki. Naszą wiodącą pozycję potwierdzają liczne międzynarodowe wyróżnienia” – wyjaśnia Krzysztof Kwiecień.

Świadczą o tym chociażby tytuły, które firma Deloitte otrzymała w ostatnim czasie przez agencję analityczną Kennedy Research, która uznała Deloitte Digital za globalnego lidera w zakresie tworzenia strategii cyfrowych i projektowania doświadczenia klientów. W prestiżowym konkursie European Tax Awards Deloitte otrzymał tytuł Firmy Podatkowej Roku za swoją działalność w Europie Środkowej, a także tytuł Najskuteczniejszej i Najlepszej Firmy Doradztwa Podatkowego w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”. Firma regularnie znajduje się również w czołówce rankingów najlepszych pracodawców w Polsce wg. Rankingu AIESEC, Universum i ELSA.

W polskich biurach Deloitte pracuje około 1900 specjalistów, a to oznacza, że w ciągu minionego roku zatrudnienie zwiększyło się o kilkaset osób. Deloitte jest otwarty na ich potrzeby i dopasowuje warunki pracy do oczekiwań młodych pracowników, oferując m.in. elastyczny czas pracy, opiekę medyczną, karty Multisport (także dla praktykantów!), rowery firmowe, wsparcie mentorów oraz szeroką gamę szkoleń. Latem warszawskie biuro Deloitte zmieni siedzibę na nowoczesny i znakomicie zlokalizowany budynek Q22, który otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim Excellent, z najwyższym w tej kategorii wynikiem w Polsce (79,1 proc.). W ostatnich miesiącach swoje siedziby zmieniły także biura we Wrocławiu i Poznaniu.

O zaangażowaniu społecznym firmy świadczą obchody 25-lecia Deloitte w Polsce. Z tej okazji firma wspiera 25 ważnych projektów społecznych, zainicjowanych przez jej pracowników oraz dwa projekty studenckie. Mają one na celu poprawę sytuacji społeczności lokalnych i mieszczą się w formule globalnej idei Deloitte „Making an impact that matters” (co oznacza kreowanie pozytywnych zmian). Projekty obejmują sześć obszarów tematycznych: budowanie społeczeństwa obywatelskiego; edukacja; rozwój lokalny; ekologia i ochrona środowiska naturalnego; kultura, sport i zdrowie; pomoc społeczna i wyrównywanie szans.

Oferty praktyk i pracy oraz Akademii Biznesu można znaleźć na www.deloitte.com/pl/kariera.

Subskrypcja:
Otrzymuj powiadomienia o kolejnych informacjach prasowych Deloitte na stronie:
www.deloitte.com/pl/subskrypcje

Oferty pracy

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl