Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

25.06.2015 - 18 odsłona StartUp Mixera - Bydgoszcz - Klubokawiarnia MINUS

18 odsłona StartUp Mixera już wkrótce!

Piękna pogoda nie zawsze sprzyja intensywnym działaniom. Dlaczego? Bo zbliżające się wakacje to okres urlopów i odpoczynku. Warto skorzystać z tego czasu w sposób aktywny.
Udowodnij sobie i swoim bliskim, że okres wakacyjny to idealny czas na letnie przebudzenie.  Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości postanowiły pokazać, że początek wakacji może być czasem aktywnym i może wpłynąć na dalsze intensywne działania poprzez stworzenie możliwość do czerpania wiedzy z biznesowej inspiracji, jaką jest wydarzenie StartUp Mixer.

Już wkrótce odbędzie się 18 spotkanie z cyklu StartUp Mixer - Bydgoszcz - 25.06.2015. Wspomniany event to zdecydowanie doskonała okazja do rozwoju kompetencji biznesowych. Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją biznesową drogę powinny skorzystać z szansy jaką daje im spotkanie w gronie ekspertów, partnerów bądź potencjalnych konkurentów. Dzięki uczestnictwu mają okazję, aby zaprezentować swoją inicjatywę biznesową, wymienić się doświadczeniami bądź pomysłami.

Event jest skierowany do osób, które są zainteresowane tematyką przedsiębiorczości i biznesu. Z pewnością wszystkie otwarte na nowe doświadczenia i inspiracje osoby znajdą podczas spotkania coś dla siebie. StartUp Mixer  jest również wydarzeniem, które pozwala na uzyskanie praktycznej wiedzy prosto z eksperckiego źródła oraz wymiany doświadczeń.

Podczas spotkania zaprezentują się trzy firmy działające w ramach AIP Bydgoszcz. Będzie to dla nich niesamowita okazja do pokazania się szerszej publiczności oraz zyskania przychylności gościa specjalnego, którym będzie Filip Globke. Gość opowie jak w 3 Prostych Krokach Przenieść Twój Naturalny Wizerunek Do Internetu.

Opis wystąpienia:
Czy miałeś kiedykolwiek tak, że po krótkiej rozmowie z nowo poznaną osobą, poczułeś, że jest coś z nią nie tak? Zdradzę Ci sekret. To wrażenie nie zależy od Ciebie, tylko od niej. Można to naprawić. A jak Ciebie postrzegają inni? W Internecie działa to tak samo, tylko mamy mniej czasu. A jeśli wykorzystujesz Internet do zarabiania, to miej pewność, że przekłada się to na grubość Twojego portfela. Nie kreuj wizerunku, tylko go przenieś. Pokażę Ci jak to zrobić w 3 prostych krokach.

Informacje o gościu specjalnym:
Filip Globke

Przenosi wizerunek ekspertów i mikrofirm do Internetu. Punktem przełomowym dla niego okazało się prowadzenie bloga o sprzedaży w latach 2010-2012. Po roku ilość czytelników przekroczyła 3 tysiące, zaczęto rozpoznawać go na wydarzeniach branżowych, a nawiązywanie kontaktów i prowadzenie biznesu stało się łatwiejsze. Wtedy dostrzegł ogromny, biznesowy potencjał w Internecie. Dziś w swoich projektach wykorzystuje siłę neuromarketingu i najnowszych badań nad mózgiem. W życiu kieruje się słowami: „Nie ma przypadkowych przypadków. Wszystko dzieje się z jakiegoś dobrego powodu.”

Przyjdź i przekonaj się, że bezpośrednia wymiana myśli da Ci o wiele więcej niż przeczytane poradniki biznesowe!
Dowiedz się wiele na temat nowych możliwości dla Twojej firmy!

Harmonogram StartUp Mixera:

18.15 Rozpoczęcie StartUp Mixera, przywitanie gości.
18:20 Autoprezentacja StartUpów działających w ramach AIP Bydgoszcz.
19:00 Podsumowanie wystąpień, wybór najlepszego pomysłu biznesowego.
19:10 Wystąpienie Gościa Specjalnego.
19:40 Dyskusja i możliwość zadawania pytań Gościowi Specjalnemu.
20:00 Spotkanie networkingowe w nieformalnej atmosferze przy cateringu.

Spotkanie jest darmowe dla osób ze społeczności AIP.

Osoby spoza społeczności AIP - wstęp 15 zł

Zapisy pod adresem e-mail:
karolina.nowakowska@inkubatory.pl

Miejsce:
Klubokawiarnia MINUS
ul. Focha 24, Bydgoszcz

Start: 18.00

Oferty pracy

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl