Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

13.04.2015 - PRZEDSIĘBIORCZY PONIEDZIAŁEK - GODZ. 17

Zapraszamy na kolejną edycję Przedsiębiorczego Poniedziałku - 13.04.2015 - godz. 17:00, Wyższa Szkoła Gospodarki, budynek K (ul. Naruszewicza 11), aula K1 (parter).

Życie firmy to gra. Gra, która toczy się bez ustanku. Gra, w której ktoś wygrywa. Gra, z której odpadają pokonani, a zwycięzcy zdobywają prawo do powielenia i dalszej gry. Gra, w której gra jeden na jednego, jeden na wielu, wielu na jednego i wielu na wielu.

W spotkaniu wezmą udział prelegenci:

Tomasz Kruszewski - Dyrektor T Komp. Absolwent UTP w Bydgoszczy oraz Międzynarodowych Studiów Doktoranckich w ORGMASZ, Członek Komitetu KT 182 Polskiego Komitetu Normalizacji ds. opiniowania norm bezpieczeństwa informacji (ISO27000), członek Komitetu Polskiej Nagrody Jakości. Od 2011 właściciel firmy T Komp LLC w Dolinie Krzemowej.

Swoją pasję i wiedzę przekuł w projekt NND Integrum - system wspomagający zarządzanie początkowo skupiony na zagadnieniach ściśle powiązanych z tematyką ISO, dziś rozwiniętych o szeroko rozumiane zarządzanie informacją. Założony w 1996 start-up rozwinął do 50 osobowej firmy, która wdraża i rozwija platformę w setkach organizacji na terenie Polski oraz Europy.

Pan Tomasz Kruszewski opowie o początkach programów komputerowych wspomagających jakość w Polsce, trudnościach i ich pokonywaniu w trakcie rozwoju firmy. Jak T Komp wygląda dzisiaj i jakie ma plany na przyszłość? Dlaczego stawia na innowacje i ludzi? Jak widzi szansę na rywalizację z innymi w szybko zmieniającym się świecie oprogramowania?

oraz

Jarek Wojczakowski – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Produkcji w Vivid Games S.A.

Absolwent Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy i jeden z najbardziej utalentowanych programistów w Polsce, który zadziwiał swoimi pracami światową publikę niejednokrotnie wygrywając międzynarodowe konkursy.

Podczas swojej kariery zawodowej zdobył wiedzę menadżerską i biznesową, co zaowocowało założeniem firmy Vivid Games w 2006 roku. Swoje kompleksowe doświadczenie programistyczne wykorzystał do stworzenia unikalnej w skali światowej technologii V-TECH, która szybko wyniosła Vivid Games do rangi developera cenionego na całym świecie.

Dzięki swojemu charakterowi i doświadczeniu potrafi wybrać cel, stworzyć plan realizacji oraz skutecznie i perfekcyjnie go wykonać.

Jarek Wojczakowski opowie jak kilka strategicznych decyzji i ciężka praca wpłynęły na rozwój firmy z 5 osobowego zespołu do 90 osobowego teamu wysokiej klasy specjalistów. W tym czasie firma Vivid Games stała się jednym z najnowocześniejszych, niezależnych studiów deweloperskich w Europie i największą firmą produkującą gry na urządzenia mobilne w Polsce.

Oferty pracy

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl