Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

21.03. - BEZPŁATNE WARSZTATY - PSYCHOGRAFOLOGIA

Biuro Karier WSG w Bydgoszczy zaprasza na bezpłatne warsztaty „Psychografologia jako metoda rekrutacji" organizowane we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym AVIVA,  które odbędą się dnia 21 marca 2015 r. w godz. od 10 do 13 w sali G3 przy ul. Garbary 3 (Budynek G)  w Bydgoszczy.
Warsztaty poprowadzi specjalista w zakresie analizy pisma, między innymi osób skazanych i doradca w procesach rekrutacyjnych do firm. Psychografologia to metoda niezwykle istotna w procesie rekrutacji, umożliwia poznanie osobowości kandydata, pomaga określić jego predyspozycje, właściwości intelektualne, zdolności organizacyjne, motywację etc.
Analiza ta może służyć lepszemu wykorzystaniu potencjału osób zatrudnionych w firmie, pozwala na dopasowanie wymagań i delegowanie zadań zgodnych z ich predyspozycjami. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, jak grafologia pomaga w samopoznaniu i przyczynia się do sprecyzowania kierunków rozwoju osobistego i zawodowego.

"PSYCHOGRAFOLOGIA"
Godz.: 10.00 – 13.00.
Miejsce: WSG, bud. G, sala G3
Zapisy: biurokarier@byd.pl
Limit miejsc ograniczony. Osoby zakwalifikowane do warsztatu poinformujemy zwrotnie e-mailowo.

Dla kogo?
Spotkanie skierowane jest do studentów niestacjonarnych ostatniego rocznika i absolwentów.

Każdy z uczestników przynosi na zajęcia: swoje CV, próbki swojego pisma z różnych okresów życia, swoje ulubione narzędzie do pisania, 4 kartki białe format A4, linijkę, ołówek, kątomierz (nieposiadanie tych przedmiotów jest równoznaczne z nieuczestniczeniem w zajęciach, gdyż jest to obowiązkowe wyposażenie każdego z uczestników, niezbędne do realizacji zajęć).

Po szkoleniu każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

 

21.03.2015

"PSYCHOGRAFOLOGIA" - Towarzystwo Ubezpieczeniowe AVIVA
Godz.: 10.00 – 13.00.
Miejsce: WSG, bud. G, sala G3
Zapisy: biurokarier@byd.pl
Limit miejsc ograniczony. Osoby zakwalifikowane do warsztatu poinformujemy zwrotnie e-mailowo.

Warsztaty poprowadzi specjalista w zakresie analizy pisma, miedzy innymi osób skazanych i doradca w procesach rekrutacyjnych do firm. Psychografologia to metoda niezwykle istotna w procesie rekrutacji – umożliwia poznanie osobowości kandydata, pomaga określić jego predyspozycje, właściwości intelektualne, zdolności organizacyjne, motywację etc. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, jak grafologia pomaga w samopoznaniu i przyczynia się do sprecyzowania kierunków rozwoju osobistego i zawodowego.

Dla kogo?
Spotkanie skierowane jest do studentów niestacjonarnych ostatniego rocznika i absolwentów.

Każdy z uczestników przynosi na zajęcia: swoje CV, próbki swojego pisma z różnych okresów życia, swoje ulubione narzędzie do pisania, 4 kartki białe format A4, linijkę, ołówek, kątomierz (nieposiadanie tych przedmiotów jest równoznacznie z nieuczestniczeniem w zajęciach, gdyż jest to obowiązkowe wyposażenie każdego z uczestników, niezbędne do realizacji zajęć).

Po szkoleniu każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

 

Oferty pracy

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl