Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Absolvent Talent Days - 26.03.2015 - ŁÓDŹ

Absolvent Talent Days - Łódź- wiosna 2015

Data: 26 marca 2015 roku
Miejsce: Art_Inkubatror
Organizator: Absolvent.pl www.absolvent.pl
Więcej informacji: www.talentdays.pl

26 marca odbędzie się pierwsza łódzka edycja największych targów pracy i praktyk w Polsce - Absolvent Talent Days. Łódzki Art_Inkubator przez jeden dzień będzie pełnił funkcję miejsca spotkań najlepszych i najbardziej prestiżowych pracodawców oraz studentów i absolwentów szukających zatrudnienia.

Podczas targów uczestnicy będą mieli okazję skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne w strefie Pracuj.pl, zrobić profesionalne zdjęcie do CV, a także zasięgnąć porad w sprawie budowania wizerunku swojej osoby. Na stanowiskach będzie można spotkać między innymi przedstawicieli firm Fujitsu, KPMG, Jeronimo Martins, Eurocash, Citibank i wiele innych.

Dodatkowo będzie można wziąć udział w warsztatach z firmami i panelach dyskusyjnych oraz wystąpieniach ze znanymi gośćmi, między innymi z Markiem Belką i Łukaszem Jakóbiakiem.

Każdy obecny na targach student i absolwent będzie miał okazję zapoznać się z tysiącem ofert staży, praktyk lub pracy danej firmy oraz nawiązać z nimi bezprośredni kontakt.
W ramach przerwy organizatorzy oferują specjalną strefę Chillout, gdzie będzie można odpocząć, wziąć udział w konkursach i nawiązać nowe znajomości.

Bezpłatny bilet  oraz obowiązkowa rejestracja na wydarzenie dostępne są  na stronie www.talentdays.pl

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-31Fizjoterapeuta – oferta pracyMiejsce pracy : Neuburg koło Ingolstadt/BayernPrzychodnia fizjoterapeutyczna....

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-12Oferta pracy dla Fizjoterapeuty.Fizjoterapeuta praca w Wolfsburgu ....

Młodszy Kontroler Jakości

Oferta wygasa: 2020-02-29Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowa...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl