Oferty pracy

Laczpol

Stanowisko: Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2024-03-01
Oferta wygasa: 2024-04-30
Adres kontaktowy: pracuj@laczpol.pl

Lider branży IT Firma ŁĄCZPOL, partner NOKIA poszukuje osób na stanowisko:

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

·        kontakt z klientem celem umówienia uruchomienia usługi szerokopasmowego dostępu do internetu światłowodowego

·        telefoniczne wsparcie serwisów związanych z podłączeniem i aktywacją usług

·        wykonywanie telefonów do klienta, celem weryfikacji poziomu jakości wykonywanych usług

·        przyjmowanie i wprowadzanie danych do systemu, aktualizacja danych

·        dbałość o realizację najwyższych standardów jakościowych obsługi Klienta

Wymagania

·         wykształcenie minimum średnie

·         znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

·         swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych

·         komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji

Mile widziane

·         doświadczenie obsłudze klienta

·         podstawowa wiedza z dziedziny IT

·         znajomość języka angielskiego

Oferujemy

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie/B2B, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         sprzęt/laptop do wykonywania zadań

·         elastyczne godziny pracy

·         dla studentów możliwość pracy na część etatu

·         możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

·         możliwość pracy zdalnej

·         szkolenia

·         pakiet opieki medycznej

Benefity

·         spotkania integracyjne

·         parking dla pracowników

·         brak dress code’u

·         kawa/herbata

dostawca/serwisant

Oferta wygasa: 2024-04-30Reprint jest firmą, zapewniającą profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu urządzeń drukujących i kompleksową obsługę w dostarczaniu materiałów eksploatacyjnych do drukarek....

Sortowanie detali produkcyjnych

Oferta wygasa: 2031-07-20TMR Plastics jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm produkujących metodą wtrysku techniczne detale z tworzyw sztucznych. Spółka specjalizuje się w pełnym procesie produkcji precyzyjnych elementów – od koncepcji do końcowej dosta...

Tłumacz

Oferta wygasa: 2099-12-12Chcesz pracować jako tłumacz, ale wolisz to robić „z domu”? To fantastycznie!Jeśli chcesz na własnej skórze doświadczyć pracy tłumacza naukowego języka niemieckiego, to dobrze trafiłeś!Poszukujemy praktykantów z całej Polski.Zainteresowany?Wypełnij formula...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G001
tel. (52) 567-00-62
e-mail: bk
@byd.pl