Oferty pracy

IDEA commerce S.A.

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - helpdesk
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2022-01-13
Oferta wygasa: 2022-02-13
Adres kontaktowy: magdalena.sliz@idea-commerce.com

Rozwijamy firmy, tworząc najlepsze rozwiązania dla e-commerce.

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy codziennie dążą do udoskonalania, za pomocą technologii, biznesów naszych klientów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko - Młodszego specjalistę ds. obsługi klienta - helpdesk

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • bieżące wsparcie techniczne dla klientów (wymagające technicznych umiejętności z zakresu działania systemu ERP)
  • przyjmowanie, rejestracja i obsługa zgłoszeń w systemie informatycznym
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z naszymi klientami
  • testowanie funkcjonalności i weryfikacja błędów
  • konfiguracje systemu

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • pracowitość, samodyscyplina, konsekwencja w działaniu
  • łatwość przyswajania dużej ilości nowej wiedzy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość systemów klasy ERP i serwisów internetowych mile widziana
  • doświadczenie w obsłudze klienta oraz zamiłowanie techniczne będzie dużym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 2500 – 3000 zł netto
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • onboarding - pełne wsparcie i wdrożenie stanowiskowe
  • spotkania integracyjne
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia zewnętrzne
  • wygodne biuro zlokalizowane w centrum miasta
  • najwyższej jakości narzędzia pracy

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Oferta wygasa: 2022-02-19Pole wymagane...

koordynator ds. technicznych

Oferta wygasa: 2022-03-31Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią aptek, do swojego zespołu poszkujemy osoby na stanowisko koordynatora ds. technicznych...

Specjalista ds. IT - informatyk

Oferta wygasa: 2022-02-25Rozwijamy firmy, tworząc najlepsze rozwiązania dla e-commerce.Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy codziennie dążą do udoskonalania, za pomocą technologii, biznesów naszych klientów.Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na st...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G001
tel. (52) 567-00-62
e-mail: bk
@byd.pl