Oferty pracy

Papiery Powlekane „PASACO” Sp. z o.o.

Stanowisko: Młodszy Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Solec Kujawski / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2020-01-10
Oferta wygasa: 2020-02-29
Adres kontaktowy: KStanislawska@pasaco.pl

Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowane i papiery samoprzylepne. Obecnie dostarczamy nasze produkty do ponad 50 krajów na świecie nieustannie pozyskując nowych klientów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze nasza firma nieustannie się rozwija i zapewnia kompleksową obsługę klientów. Nowoczesny Dział Badawczo-Rozwojowy odpowiedzialny jest za doskonalenie procesu produkcyjnego oraz tworzenie nowych produktów. Głównym zadaniem Działu jest poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych, które będą wychodzić naprzeciw wymaganiom oraz oczekiwaniom klientów. Pracę Działu Badawczo – Rozwojowego wspiera Laboratorium, które posiada najwyższej klasy sprzęt zapewniający ścisłą kontrolę jakości wszystkich towarów produkowanych w PASACO. Laboratorium pracuje również nad badaniem papierów wykorzystywanych do produkcji, jak również nowych surowców, w celu doskonalenia produktów, które trafiają bezpośrednio do Naszych klientów.

Opis stanowiska

Do obowiązków Młodszego Kontrolera Jakości będzie należało m.in.:

  • Nadzór i kontrola istniejących procesów produkcyjnych i monitoring zgodności procesów z obowiązującymi procedurami,
  • Weryfikacja procesów produkcyjnych i pośrednio- produkcyjnych w obszarze jakościowym, powstającym w ich wyniku wyrobów,
  • Kontrola zgodności materiałów przyjmowanych do zakładu z zamówieniem, dokumentacją techniczną oraz innymi wymaganiami,
  • Aktywny udział w szkoleniu z dziedziny zapewnienia jakości,
  • Aktywny udział w procesie analizy przyczyn zaistniałych problemów jakościowych,
  • Kontrola dokumentacji oraz zapisów potwierdzających prawidłowość prowadzonych procesów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne),
  • Dobra pamięć i podzielność uwagi,
  • Spostrzegawczość i systematyczność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz zdolność budowania relacji interpersonalnych,
  • Dobra organizacja w warunkach presji czasu,
  • Samodzielność i aktywność w realizacji zadań zmierzających do osiągania wyznaczonych celów,
  • Odpowiedzialność za podejmowane decyzje i konsekwencja w działaniu,
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • Sprawna obsługa komputera w tym pakiet MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w kontroli jakości.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej sie firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników pracy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-31Fizjoterapeuta – oferta pracyMiejsce pracy : Neuburg koło Ingolstadt/BayernPrzychodnia fizjoterapeutyczna....

Oferta wygasa: 2020-03-12Oferta pracy dla Fizjoterapeuty.Fizjoterapeuta praca w Wolfsburgu ....

Młodszy Kontroler Jakości

Oferta wygasa: 2020-02-29Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowa...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
biurokarier@byd.pl