Oferty pracy

Open Europe

Stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz - praca w Norwegii - 20.000 PLN
Miejsce pracy: Norwegia / pomorskie
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2020-01-08
Oferta wygasa: 2020-03-08
Adres kontaktowy: dziendobry@openeu.pl

 ZAROBKI

  • 223 - 283 NOK za 1h pracy
  • + 56 NOK za każdą godzinę nocną
  • + 50 NOK za każdą godzinę w weekend
  • + 133% dodatku za pracę w święta
  • + 100% stawki podstawowej za każdą nadgodzinę

DODATKOWO

  • 10% zarobków co roku do wykorzystania na wakacje ~20.000PLN
  • 10% zniżki podatkowej przez cały kontrakt
  •  podczas kontraktu jesteś w stanie zaoszczędzisz między 250.000-300.000 PLN

Opis stanowiska

  • praca w norweskich placówkach medycznych
  • zarobki w wysokości ~ 20.000 PLN/mies.
  • gwarantowany kontrakt 27-miesięczny
  • 153 h - średni czas pracy/mies.
  •  6 tygodni pracujących, 1 tydzień urlopu

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe – liceum medyczne, studium, licencjat, magiste
  • chęć wyjazdu do Norwegii
  • gotowość podjęcia nauki języka norweskiego
  • niekaralność

Oferujemy

  • opłacony kurs języka norweskiego online na Skype
  • opłacone praktyki i szkolenie medyczne
  • opłaconą autoryzację do pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-31Fizjoterapeuta – oferta pracyMiejsce pracy : Neuburg koło Ingolstadt/BayernPrzychodnia fizjoterapeutyczna....

Oferta wygasa: 2020-03-12Oferta pracy dla Fizjoterapeuty.Fizjoterapeuta praca w Wolfsburgu ....

Młodszy Kontroler Jakości

Oferta wygasa: 2020-02-29Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowa...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
biurokarier@byd.pl